UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Może w końcu remont i otwarcie basenu jedynego w swoim rodzaju, zlokalizowanego na świeżym powietrzu. Niegdyś jedynego w Europie, dziś zapomnianego i zapadłego w ruinę... Myślę, że jego reanimacja i reaktywacja byłyby z korzyścią dla większości mieszkańców miasta Elbląg. Latem było to wspaniałe miejsce dla wielu setek Elblążan na wspólne spędzenie w gronie rodziny czasu na świeżym powietrzu.
  • Kiedy wielki ptak odleci i wychudzony motorówka odpłynie, na pewno nowi gospodarze ruszą z odbudową basenu, dokończą inwestycje w Porcie Morskim i uruchomią inicjatywy gospodarcze w mieście.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    4
    Zkjot(2023-07-12)
  • @Zkjot - Kiedyś zobaczyłem na wspólnym zdjęciu prezydenta Elbląga Witolda Marka Wróblewskiego i senatora KO Jerzego Wcisłe. Od razu przypomniały mi się stare filmy z parą komików Flipem i Flapem.. Podobieństwo jest nie tylko wizerunkowe, bo i ci, i tamci bawią do łez swoimi głupotami. Tu jednak trzeba zaznaczyć, że ci z Elbląga bardziej.
Reklama