UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • kto sobie nie radzi w życiu, ten zakłada mundur. później na klęczkach przed klerem i pisem, zapominając o apolityczności, przynosi wstyd mundurowi.
  • ja będąc w wojsku nie ginął bym za takiego jak ty nie obrażając nikogo macie internet i można pisać co się chce a ciekawe czy jak będzie wojna pierwszy uciekniesz na zachód za pieniądzem pozdrawiam patriota bez pracy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    13
    maria i robert(2023-08-20)
  • @maria i robert - Jasne że wyjadę. Bo niby dlaczego mam brać udział w jakiejś wojnie? Kogo i czego mam bronić? Niech bawią się w nią ci którzy mają pensje z podatków Polaków. Świr Smoleński z Karłem pierwsi wyjadą i utworzą rząd na uchodźstwie na węgrzech albo rosji to dlaczego my mamy tu zostawać?
  • Jak łatwo można manipulować ludzmi to pokazują tyrani posługując się strachem, głodem obiecankami lepszego papu lub papu w ogóle... Wojsko, policja, kościół to wszystko organizacje hierarchiczne gdzie nie ma demokracji, liczy się rozkaz, polecenie i wykonanie bez dyskusji... Na tym zasadza się WŁADZA!
Reklama