UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Krzyczcie, że nie lubicie pisu i kasta was uniewinni.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    21
    36
    antypl portel(2021-12-02)
  • @antypl portel - Dokładnie, od razu widzę, że mam doczynienia z człowiekiem mądrym. Ale my wreszcie zrobimy z tym porządek, wyczyścimy tą stajne Augiasza którą zastaliśmy po rządach naszych przeciwników i sprawimy że sądy w Polsce zaczną wreszcie służyć zwykłym ludziom a nie interesom elit politycznych. Dura lex sed lex.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    36
    TeofilSkorupa(2021-12-02)
  • @antypl portel - Zrozum przygłupie że kasta to właśnie pis i tylko takim bezmózgim osłom jak ty można wcisnąć że jest inaczej. Dajcie mi na 3 miesiące tvp to wmówię wam że czarne to czerwone bo wy nie macie mózgów tylko słomę, wy samodzielnie nie myślicie.
  • Gdyby nie pis to byś 6,5 zł na składowisku zarabiał bo wątpię, że masz coś w głowie. Twoja kultura i IQ jest na poziomie wszystkich z KO i komunistów z lewicy a szczególnie JAchiry i franusia sterczewskiego. Z takimi ludźmi nawet nie warto w dyskusję wchodzić. A PO może zapomnieć o przejęciu władzy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    antypl portel(2021-12-03)
  • @antypl portel - Jesteś idiotą? Ile jeszcze lat Zero ma robić reformę?????To już łącznie prawie 10 (sic)! Jak nie potrafisz. .. ..
  • @TeofilSkorupa - Już to widzę, jak sądy będą sterowane przez Zbyszka będą służyć obywatelom, raczej elitom dobrej zmiany. Już mi się nawet nie chce pisać ile tematów teraz zostało zamiecione pod dywan. Oczywiście w tv u Jacka tego nie powiedzą.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    Mike66(2021-12-03)
Reklama