UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak mogło do tego dojść? Kto zawinił? Man nadzieję że winny straci na zawsze prawo jazdy. Później przesiądzie się na kolej nadzalewowa. Ups kolei już nie ma zlikwidowali ją towarzysze z PO PSL SLD
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    22
    35
    Chester(2024-08-31)
  • @Chester - mówiłem pisowska nudna monotematyczna wazelino-jak na słońce to tylko w czapeczce a ty jak zwykle swoje
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    13
    jawamwojtaniewybieralem(2024-08-31)
  • @Chester - Pisowski trollu - Tą koleją nadzalewową, jak była, to NIKT już nie jeździł, dlatego to zlikwidowano - są inne czasy a okolice którymi przejeżdżała też za piękne nie są. Kolejny wymysł do utrzymywania przez uczciwie pracujących? Mam dość waszych pisowskich chorych pomysłów, jak by kasę z budżetu państwa wyrwać. Mam dośc pracy na pisowskie populistyczne wymysły dla ciemniaków.
  • @Chester - Wet/polexit -ciagnie do towarzyszy!legitka w czerwonych okładkach dalej pod poduszką?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    6
    Nielubiekaczek(2024-08-31)
  • @Chester - Przeczytaj artykuł to się dowiesz, jak do tego doszło. Przy okazji sprawdź, kiedy zawieszono kolej nadzalewową.
  • @Chester - Straci a i tak będzie jeździł.
  • @jawamwojtaniewybieralem - Jak już, to pisałeś.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Polonista(2024-08-31)
  • Grażynka z PO siedząc w sejmiku wojewódzkim głosowała przeciwko reaktywacji. Raczej nie jest lokalną patriotką za to POparla remont linii Olsztyn -Braniewo. Zdrada i działanie na szkodę Elbląga.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    Chester(2024-08-31)
  • @Chester - kup sobie zabawkowe kolejki elektryczne i uznaj że to kolej nadzalewowa i taka prośba-przestań już nudzić
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    Brunhilda(2024-08-31)
Reklama