UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Serio... ? Facet ma 70lat, rozumiem nie płacił chcieli go pozbawić mieszkania. Ale po co? Skoro miasto zabrałoby mieszkanie i przez kilka lat by stało puste bo prawda jest taka że mieszkania Elbląg ma, ale nie chce dawać. Samo to jest bardzo dziwne ze chcieli go pozbawić mieszkania na czas ZIMOWY. OKRES CHRONIONY JEST OD LISTOPADA, a oni pod koniec Października przyjechali?! Wstydzilibyście się, facet 70lat nie znajdzie pracy zostanie BEZDOMNYM i tak zakończy się jego żywot (bo nie wiadomo jaki jest syn i czy by pomógł tacie, czy sam by podołał temu, czy sam by nie skończył jako bezdomny) Z roku na rok widać bardzo dużo osób bezdomnych i to również takich którzy nie są z własnej głupoty nimi... Nie piją, ale życie jest okrutne i nie wiesz kiedy Tobie może się noga posunąć i co Cię w życiu czeka!!! Jestem kobieta która jest bardzo młoda, ale jak widzę osobę bezdomna staram się jej pomóc bo to człowiek każdy inny!!!! Bardzo się cieszę że miasto wpadło chociaż na pomysł otwarcia całodobowej pomocy takim osoba ! Ja czuje się od pory inflancji jakbym żyła tylko po to by pracować, bo niestety osoba sama która wynajmuje mieszkanie musi chodzić do pracy na 2etaty żeby mieć za co wynająć mieszkanie i się wyżywić, dlatego tak cholernie jest mi szkoda starszych, bezdomnych ludzi... Pozdrawiam i mam nadzieje ze na tym świecie się jeszcze poprawi, jak od stołka odejdą ci co najbardziej niszczą Polskę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    Patrycja S(2022-11-09)
  • @Patrycja S - Skoro Pani nie wie, to niech sie Pani nie wypowiada. Mieszkanie zostalo zlicytowane za dlugi i nowy wlasciciel majac dokument wlasnosci chcial sie do niego wprowadzic. Dluznik nie chcial mieszkania opuscic dobrowolnie wiec nowy wlasciciel wystapil z wnioskiem do komornika sadowego o przymusowa ekmisje. Jakie misto i jakie przejecie mieszkania. Gosciu nie placil za mieszkanie wiec je stracil. Dwoch doroslych facetow i nie potrafi zarobic na czynsz? Daj sobie spokoj z takimi komentarzami bo nie masz pojecia o czym piszesz. Jaki okres ochronny? Jezeli dluznikowi jest wskazany inny lokal do zamieszkania to eksmisje mozna robic nawet w wigilie i nic do tego ma tutaj pora roku.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    Wtajemniczony(2022-11-09)
  • @Wtajemniczony - Nadal nie zmienia to faktu że na okres zimowy chce się pozbawić kogoś mieszkania, myślę że gdyby zaproponować jakieś rozwiązanie nie doszłoby do takiej sytuacji. Wiesz w jakiej sytuacji materialnej byli Panowie? Jeśli Pan znał ich i jeśli mieli pieniądze ale przepijali to zwracam honor. :) bo dużo można pisać, mówić nie znając sytuacji.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Kim...(2022-11-10)
Reklama