UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Partner a co to za nowomowa? Czy oni w tenisa razem grali? Zawsze gdy pojawiają się takie sytuacje, to mamy do czynienia z patologią siedząca na kartę rowerową. Ale to przecież takie teraz modne i nowoczesne.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    52
    TeofilSkorupa(2023-02-21)
  • @TeofilSkorupa - A co to za gadka ? Kiedy do czynienia mamy z przemocą domową w rodzinie to już nie patologia. Wtedy to przykładna i zdrowa katolicka rodzina. Tylko się komuś oczko odkleiło i żonę tłucze.
  • @TeofilSkorupa - A wiesz jaki jest szczyt bezczelności ? Zagłosować na PiS i wyjechać z kraju :)
  • Tusk został premierem i wyjechał z kraju. Tym czynem pokazał, gdzie ma swoich wyborców.
  • @bra - Jakoś nie mam mu tego za złe, wiele dobrego dla Polski wtedy zrobił, w przeciwieństwie do szkodników z PIS
  • @TeofilSkorupa - Lepiej mieć partnera niż być obłudnym niewiernym katolem
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    2
    Hipokryci z pis(2023-02-21)
  • @TeofilSkorupa - Zastanawiam się Teofilu czy to żona ciebie zdradza czy ty ją
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    4
    (nie) wierny pisior(2023-02-21)
  • @TeofilSkorupa - Zapomniałeś dopisać że teraz jest bardzo modne udzielanie rozwodów członków PiSu którzy już mieli ślub kościelny po ładnych kilku latach kościół katolicki daje im rozwód żeby mogli ponownie z wielką pompą wziąć kolejny ślub kościelny ( bratanica Prezesa kilka dąży i Prezes TVP)
  • Ja tak robię
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Abchazji(2023-02-21)
  • rupta co chceta cytujac serce narodu
  • @bra - Kiedy wyjechał z kraju nie był już premierem
  • @TeofilSkorupa - g... o ciebie obchodzi kto z kim żyje i czy związek jest legalny, każdy kto pracuje i płaci uczciwie podatki jest lepszym obywatelem od szlachty bezrobotnej wyciągającej łapy po darmowe świadczenia, Jeżeli żyję na swój koszt i nie wchodzę nikomu w drogę to moja sprawa jak i z kim żyję.
  • @TeofilSkorupa - ciebie też bocian przyniósł....
  • @(nie) wierny pisior - ja ją posuwam i on cieszy sie...
Reklama