UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • STOP rutynowym kontrolą bo tak i taką ma chęć policjant. Jestem zdania, że policja powinna mieć tylko i wyłącznie prawo zatrzymywać pojazdy, gdy samochód jest kradziony, kierowca złamał przepisy kodeksu drogowego, lub wizualny stan techniczny pojazdu zmusza ją do interwencji..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    9
    Czekam na powrót PO(2022-08-29)
  • @Czekam na powrót PO - Może jak pijaczyna spowoduje wypadek w którym ucierpisz ty lub ktoś z twoich bliskich, to zmienisz zdanie.
  • Gro kierowców łapanych niby na podwójnym gazie to kierowcy wczorajsi, więc żadne pijaczyny. Trzeźwi też zabijają reguły nie ma. Podniesiemy limit do 0.5 promila jak jest w Niemczech i wtedy pisiorze zobaczymy o ile spadnie liczba tych twoich pijanych, zniesiemy ograniczenie prędkości na autostradzie. Nie będziemy szukać pieniędzy w ten sposób na te wsze 500 plusy itd.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    2
    Czekam na powrót PO(2022-08-29)
  • @Czekam na powrót PO - Jak ktoś wsiada "wczorajszy" to od pijaczyny się nie różni, a do pisiora mi daleko.
  • @Czekam na powrót PO - Nienawidzę PISu, ale uwierz mi..... PO wcale nie jest lepszą opcją jak się niektórym wydaje. To takie samo SZAMBO!!!
Reklama