UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jeśli im udowodnią to chcę widzieć wizerunek tych zwierząt. A sąsiadom gratuluję dochowywanie „tajemnicy”. Nie wolno być konfidentem, trzeba pozwolić maltretować dzieci. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    37
    3
    Gosc9990(2021-03-31)
  • @Gosc9990 - Dlaczego obrażasz zwierzęta? Czy widziałeś by jakiekolwiek zwierzę znęcało się nad swoim potomstwem?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    0
    Renek(2021-03-31)
  • @Renek - tak widziałem, to sroka jeszcze cos?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    4
    skowronek(2021-03-31)
  • @skowronek - A w jaki to sposób?
  • @Renek - To nie ja jestem autorem tamtego wpisu, ale tak, nawet pożerającego swoje młode. choćby lew, ale nie tylko. Brak wiedzy boli?
  • O mój ból proszę się nie troszczyć. Gwoli wyjaśnienia : lew nie pożera s w o j e potomstwo, tylko poprzedniego przywódcy stada, wtedy lwica dopuszcza do siebie nowego (silniejszego, z, ,lepszymi, ,genami)samca. Chyba wyjaśniłem w sposób przystępny? Pozdrawiam
  • @Renek - u szympansow, przywodca potrafi zjadac nowonarodzone mlode, znafco zwierzat
  • A to ta co pracowała w zoo w Oliwie się wypowiada to wiec "Lwico"; )o tym że zwierzęta inaczej zachowują się na wolności. Poza tym zabijanie charakterystyczne dla świata zwierząt nie jest znęcaniem się.
Reklama