UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ale sąsiedzi/rodzina/znajomi NIC nie widzieli? Wszystko gra. .. dżesika i seba robią z dziecka worek treningowy, a sąsiedzi podgłaśniają telewizor? Weźcie mi podajcie adres, gdzie Ci „ludzie” mieszkają. Chętnie odwiedzę tą znieczulicę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    41
    11
    Jjrr(2021-03-31)
  • @Jjrr - Rambo, śmieszny człowieczku, obok ciebie też to się dzieje, a ty podgłaśniasz telewizor, a może sąsiedzi podgłaśniają gdy u ciebie słyszą rumor
  • @Jjrr - Podać Ci kilka adresów?? Np. z Kosynierów. Każdy o tym wie, bo awantury są nie tylko w domu. Ale skoro policja nie reaguje to ja mam narażać własną rodzinę, i własny spokój?? Nie raz czy dwa awantury w których uczestniczą dzieci są na całą ulicę, żadna ze służb nie reaguje to ja mam reagować?? A kto zapewni spokój mi i mojej rodzinie przed chęcią zemsty?? Z własnego doświadczenia wiem, że nikt, a z kryminalistami nie ma żartów, kozaka możesz zgrywać w necie, a jak przyjdzie co do czego i stanie przed Tobą przeciwnik 2 m, 120 kg a Ty ważysz 70 kg i masz 1.8m. a wiedz, że policja jeszcze powie, że to Ty nękasz ich.
  • dobrze ze sie opisałes juz wiadomo
  • @Jjrr - Rasowy monitoring osiedlowy weź się swoim życiem nim ci go zabraknie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Abcdeq(2021-04-01)
  • @Jjrr - Znieczulica? Może mieszkają gdzieś gdzie sama patologia mieszka i po prostu mają gdzieś co się obok dzieje bo to dla nich normalne. Nie wiem czy zdarzyło ci się być w takich slamsach ale u nas sporo jest budynków socjalnych gdzie wierz mi, nie mieszkają tam normalni ludzie.
  • zawsze trzeba reagować na krzywdę i zgłaszać na Policję do MOPS'u aż do skutku. Jak dziecko jest maltretowane przez dorosłych to brak reakcji jest znieczulicą godną potępienia. Często jak wydarzy się tragedia to okazuje się, że "nikt nic nie wie, nikt nic nie słyszał" Miejsce oprawców jest za kratkami. Takich dramatów będzie więcej bo prawo zakazujące aborcji będzie dla patologicznych rodziców okazją do mordowania niechcianych, niewinnych dzieci.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    basiarg(2021-04-08)
Reklama