UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A więc tak: dwie panie plotkują sobie przy przejściu dla pieszych ja muszę się zatrzymać i czekać aż skończą. Jeżeli nie będę czekać do końca ich ważnej rozmowy i ruszę a jedna z nich w tym czasie przypomni sobie, że zostawiła dziecko na balkonie i wpadnie na przejście to ja mam mandat i kto mnie wybroni?
  • Kamera
  • Dlatego każdy z kierowców powinien się zaopatrzyć w kamerę samochodową, dla własnego bezpieczeństwa. Dobra kamera to koszt rzędu 300-400 zł, niby dużo, ale pomyślcie ile możecie stracić jak Wam taki gamoń pieszy wyskoczy na przejście zza innego auta
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    0
    Ploterek(2021-05-31)
  • @Ploterek - Sam jesteś gamoń. Pieszy wyskoczy zza innego auta. .. .. co za bzdura
  • Zrezygnuj z samochodu jak Ci to przeszkadza
  • @Ploterek - U mnie na stałym wyposażeniu, zwłaszcza po Elblągu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Actros(2021-05-31)
  • Notorycznie trafiam na takie sytuacje. Albo ktoś stoi przy przejściu bo czeka na kolege który za 5 minut wysiada z autobusu i każdy się zatrzymuje a pajac dalej stoi. A jeszcze lepiej jak baran odbierze telefon na wysepce na środku ulicy i stoi i gada, a przejść w ogóle nie ma zamiaru.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Pawełeł(2021-06-01)
  • święta prawda i z taką sytuacją się spotkałem!!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Zantyr(2021-06-01)
Reklama