UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • I bardzo dobrze, mam nadzieję że w końcu policja weźmie się za rowerzystów rozpychających się po chodnikach i przejściach dla pieszych. Sam dużo jeżdżę rowerem, ale nie wyobrażam sobie że mógłbym jak niektórzy "pedalarze" rościć sobie prawa do przeganiania pieszych na chodnikach. Rowerem jeździ się po ścieżkach rowerowych, a jak ich nie ma, to po ulicy. Tak swoją drogą to dziwię się rowerzystom jeżdżącym po chodnikach. jazda rowerem po chodniku w porównaniu z ulicą to czysty masochizm - co chwilę krawężniki, nierówna nawierzchnia, omijanie pieszych, słaba widoczność rowerzysty przez kierujących... - na ulicy jest o niebo wygodniej i bezpieczniej, bo jestem tam dla kierowców dużo bardziej widoczny.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    1
    Zennon.(2022-06-15)
  • @Zennon. - A ja się dziwię, że rowerem jedzie po ulicy i blokuje cały ruch na ulicy. Ulice i tak w Elblągu są wąskie a jak trafisz rower.... Moim zdaniem powinna być dozwolona jazda rowerem po chodniku, ale z bezwzględnym pierwszeństwem pieszych. Do tego jadąc wąską ulicą np. Łęczycką do Bema z dziećmi - po 10 roku życia obowiązek jazdy po ulicy- naprawdę nie wiem czy to bezpieczne.... Ja nie ryzykuję zepchnięcia nas przez ciężarówkę czy inny pojazd i łamię przepisy jadąc chodnikiem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    tak myślę(2022-06-16)
Reklama