UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Właściciel psa oraz "barczysty" mają być podani do sądu za próbę użycia broni palnej na ludziach (skąd człowiek ma wiedzieć co to za broń, a przypominała palną i za taką ją sąd powinien uważać) Kara z pełną surowością i bez możliwości umorzenia. Psa to koleżko na smyczy się trzyma! Jak piesek ucieknie to wyłącznie TWOJA wina i barczysty z zabawką nie pomoże.
  • Już nie przesadzajcie słoneczna nie jest taka straszna. Nie raz wracałem wiecorami, po nocach i bez żadnej kolizji.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    9
    Czarny lis(2024-02-26)
  • @Czarny lis - Raz wracałem w nocy gdzieś o 2 przez dębową bo tak miałem najbliżej do domu po 12 godzinnej podróży z Tajlandii A tam stoją dwa samochody marki wiadomo jakiej " Będziesz miał wydatki" a goście pewnie mieli lekką różnicę zdań odnośnie pieniędzy w walizce. Jeden drugiemu przyłożył nóż do gardła i temu nagle znalazły się dodatkowe pieniądze-sądzę że to były zaległe odsetki za niewykonane usługi ale zobaczyli ..... mój samochód i zaczeli udawać de.., że są kolegami a teraz właśnie omawiają warunki przystąpienia do własnego projektu "rozlicz się obywatelu sam". Zadzwoniłem na policję a oni na to: Mamy zajęte wszystkie wozy" Dziwne o 2 w nocy policja ma zajęte wszystkie wozy jak Sandra
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    3
    arachmess(2024-02-26)
Reklama