UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • słoneczna to już nie jest ta spokojna słoneczna co kiedyś, uroiło się pełno tych ameb, stoją i drą gęby, teraz pogoda ładna to zaraz znowu się wyklują, policja powinna tam stać cały czas! a te barachło się chowa w bramach i za blokami i ich już policja nie widzi. Na wysokości wiadomo jakiego sklepu ten element się kręci non stop.
  • Kiedyś była spokojna? Chyba przed 1980 jak się nie urodziłem, bo od lat 90 ta ulica ma słabą opinię
  • Wiele lat bylo spokojnie
  • Kiedyś? To znaczy kiedy Słoneczna była bezpieczna? Ja chodziłem do szkoły średniej w latach 1990-1995 ul. Słoneczna wtedy to była największa patologia w mieście. Prym wiódł niejaki "Andzia".
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    0
    Podpisany(2024-02-26)
  • Teraz to grasują tam pod borysem obeszczane menele jedynie, kiedyś to było tam paru kozaków a teraz jedynie odór moczu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    0
    Lucek bulacha(2024-02-26)
  • to właśnie kiedyś była ta najgorsza a teeaz wszyscy powyjezdzali...
  • Przed 1980 rokiem nie było spokojnie na ul. Słonecznej. Teraz ubyło meneli i można przejść spokojnie w okolicach Borysa.
  • Była spokojna? Pamietam jak byłęm w podstawówce to własnie tam grasował Andzia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Ochódzki(2024-02-28)
Reklama