UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Lepiej weźcie się wielmożne służby za przepędzanie i karanie meneli/patusów, co tworzą ten syf na prywatnych terenach, a nie karacie niewinnych właścicieli. Telefon do straży miejskiej, że na terenie wspólnoty obcy ludzie robią sobie popijawe, to nikogo nie ma przez dwie godziny... Za to jak już zajada, to porobia fotki, że teren zaśmiecony. Sam byłem świadkiem takiego absurdu. Kraj z kartonu, lepiej ukarać normalnego właściciela, niż ryzykować szarpaniny.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    21
    1
    strażaki_wiejskie(2023-03-27)
  • @strażaki_wiejskie - Lepiej... w pewną niedzielę wyglądam przez okno koło wiaty śmietnikowej syf, wstyd gości przyjąć, łopata rękawiczki posprzątane, za kilka dni znów worki ze śmieciami koło wiaty... posprzątałem, za kilka dni, tygodni to samo... zadzwoniłem na Eko patrol (SM), już przez tel. w naprawdę kulturalnej rozmowie nie chcieli przyjąć zgłoszenia, ale udało się, przyjechali porobili zdj. POSPRZĄTAŁEM po raz kolejny przy nich, zapewnili, że podejmą interwencję. Na drugi dzień byłem w innej sprawie u zarządcy, i wspomniałem o śmieciach i wizycie SM. Zarządca oznajmił, że zna temat, bo SM dzwoniła i... pod karą grzywny kazała uprzątnąć teren.... czy to nie paranoja?? jako współwłaściciel terenu, proszę SM o pomoc bo ktoś notorycznie podrzuca śmieci, sprzątam przy nich, a oni chcą wspólnotę (czyli min. mnie) za to ukarać mandatem. A 20 metrów dalej jest śmietnik bez wiaty ZBK gdzie jest totalny syf i nikt nie reaguje.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    okoniowaty(2023-03-27)
  • @okoniowaty - Naprawdę przyszło ci do głowy prosić nierobów ze SM o pomoc, oni zostali powołani do wypisywania mandatów i tylko to potrafią robić i to jeszcze nieudolnie. Za głupi do policji i za młody na ciecia wiadomo gdzie się sprawdzi, więc szybki kurs pisania i czytania i do SM.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Kortoflejem(2023-03-28)
Reklama