UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Szkoda, że NATO nie interweniowało, gdy Polacy próbowali staranować kutrem statek budujący Nord Stream 2.Chylę czoła, że Rosjanie prowokowani przez Polaków i NATO przez tyle lat nie zaatakowali Polski. Tacy sąsiedzi to skarb i ja Rosjan bardzo za to szanuję!
  • Ruski trollu powinni cię sprawdzić służby za takie komentarze.
  • @Mdx - Niech sprawdzają. Zapraszam. Cały weekend będę w domu. Widziałem nagranie z tego zdarzenia. Mnóstwo ludzi na całym świecie je widziało. To, że u nas w Polsce jest sito informacyjne jak w Korei Północnej, to już nie moja wina. Informowanie nas o zdarzeniach, które faktyczne miały miejsce, to "ruski trolling"? A widziałeś polskich żołnierzy strzelających z procy do białoruskiej straży granicznej? Ja widziałem.
  • @Mdx - Takie i więcej informacji znajdziesz na kanale Macieja Maciaka na YouTube. Na stronie CW24TV jest archiwum nagrań. Niestety, nie ma wszystkich, ponieważ system notorycznie nas blokuje i usuwa niewygodne materiały. Proszę obejrzeć kilka odcinków i zapraszam do naszego ruchu. Razem zmienimy Polskę na lepsze!
  • "ponieważ system notorycznie nas blokuje i usuwa niewygodne materiały. " - za mało usuwa oszołomy
  • Kłamiesz i kłamiesz i kłamiesz ruski trollu. Rosja nie atakuje, bo się boi - i nie Polski, ale Polski w NATO. tyle
  • Wy to może już w końcu swoja Rosją się zajmijcie i syfem tamtejszym.
Reklama