UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Żenada to jedyne slowo jakie mi sie nasuwa po przeczytaniu tego artykułu. Nie jestem pro-PIS ale od miesiaca zagladam do artykułów w PORTEL i stwierdzam że takiego szamba dawno nie widziałem, czy wy w ogóle wiecie co to jest profesjonalizm dziennikarski. Rozumiem że waszą pasją jest szerzenie propagany anty-PISowskiej. Życze aby PIS wygrał w tym miescie i zmiótł was ze stołków. Hashtagi: #pragnacywolnychnieskazonychmediow
  • "Życze aby PIS wygrał w tym miescie i zmiótł was ze stołków... i stwierdzam że takiego szamba dawno nie widziałem, " Żałosny niepisuarczyku, ubogi myśleniem nie pro-PISie, twoi bolszewiccy idole, ciągle jeszcze, nie mogą rządzić w prywatnych firmach / mediach. Jednak słuszna ideologia bolszewicka zdecydowanie ku takim rozwiązaniom zmierza. To jak to tak, wolski patriota nie ogląda tefałpisu... ? ! Wiwat populizm i socjalizm ! Niech żyje populizm i socjotechnika ! LENIN wiecznie ŻYWY ! zAment.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    GłębokaMyśl(2022-09-14)
Reklama