UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Na mnie większe wrażenie robi 250 miliardów Vatowskich przekrętow jak niewinne 2 miliardy kasy wydanej na coś co mo
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Łomatko Boska(2022-06-30)
  • @Łomatko Boska - "Na mnie większe wrażenie robi 250 miliardów Vatowskich przekrętow" Na prokuratorach dojnej zmiany nie robi takiego wrażenia jak na tobie... Pytanie brzmi, czy kwotę wyssałeś z mlekiem matki czy prokuratorzy dojnej zmiany to nieudolni pracownicy pana Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobry, którzy nie potrafią doprowadzić do postawienia zarzutów osobnikom, które zjumały połowę budżetu wolski... ? Czy może dojna zmiana jest umoczona w owe "Vatowskie przekręty" ? Wiwat Populizm i Socjotechnika !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    GłębokaMyśl(2022-06-30)
  • @Łomatko Boska - 250 miliardów :) To napisz pisowcu, dlaczego NIKT z tych Vatowskich mafiozów nie siedzi w wiezieniu - bo ich nie było, pomogę ci. Słodziutka śpiewka Pisu dla elektoratu, by się cieszył.
  • @Np. - Może prokuratorzy pana Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobry są nieudolni, bo przecież niemożliwe żeby ukręcili łby tak ważnym sprawom skutkującym defraudacją połowy budżetu wolski...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    GłębokaMyśl(2022-06-30)
  • @GłębokaMyśl - Są zdolni. Ja myślę, że przypadkiem prezydent z rozpędu w podpisach... ich ułaskawił.
Reklama