UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A tylko ja mam wrażenie, że prawie wszystkie komentarze anty-Tusk pisze jeden i ten sam nierób? A może nadal w Pis płacą takim za trolowanie bo Wódz Jarosław nakazał wszystkim partyjnym działaczom wpłaty po 10tys. na euro-wybory.
  • A ja przeciwnie myślę, że wszystkie komentarze anty PIS są opłacane przez PO podobnie jak "ściekowy" sok z buraka czy hejterski Pablo Morales, Co jak co ale na mowę nienawiści nasz uśmiechnięty rząd nie żałuje pieniędzy podatników
  • Nikt mi nie płaci. To wam cwaniaki płacą. Mi starczy rozum by nie popierać oszustów.
  • Krytyka oszustów z PiS, to mowa nienawiści. Krytyka Tuska przez PiS, to słowa miłości. Brak slów.
  • Tak ja też jestem anty Tuskowy przeciwnik I dobrze pamiętam te obiecanki, afery, autostrady na Euro jak Chińczycy wiali, bo skala bezprawia i korubcji sięgała zenitu - afery Vatowskie, Amber gold kradzież bankowej instytucji nielegalnie zarejestrowanej mimo ostrzežeń KNF że jest to oszustwo. Tusk to ignorował, afer było o wiele więcej I można było premiera spokojnie wsadzić do ciupy, tylko tych wszystkich rządzących chroni specially glejt I jest bez znaczenia czy rządzą dobrze czy popełniają najcięższe wykroczenia -. zawsze chroni ich imunitet - tak więc jeśli się tego nie zmieni to ta bezkarnośč dalej będzie trwała.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    7
    Bezkarny rząd(2024-05-23)
  • Przecież twórca soku z buraka to wybitny fachowiec ( tak mówi R. Trzaskowski) a Pablo Morales to wybitny specjalista ( wg premiera) a że przy okazji hejtują ściekowo na zamówienie to przecież w ich " wolnym czasie". Najśmieszniejsze jest to, że hejtują też tzw koalicjantów, Hołownię, Kosiniaka. No cóż " pieniądze nie śmierdzą"
  • I my mamy uwierzyć że robisz to ideowo. A na ile "euro" tę ideę wyceniasz?
Reklama