UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • "Żeglarz nie podjął jeszcze decyzji co do podjęcia kolejnej próby przepłynięcia ziemi bez zawijania do portu. " A jaką ziemię przepływał pechowy żeglarz ? Czy redakcja nie czyta zamieszczanych tekstów ? A może chodziło o opłynięcie Ziemi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    2
    GłębokaMyśl(2023-10-26)
  • @GłębokaMyśl - Bardzo rzadko zgadzam się z GM ale no tu ma rację. Już można by wydać książkę z tymi babolami puszczanymi przez portel. Poza tym nie to żebym się czepiał Pana Arkadiusza i nie będę porównywał mojego skromnego, jeziornego żeglowania ale zawsze myślałem że szkwał to poryw wiatru trwający kilka, kilkanaście minut. Wiatr silny, trwający godzinę nie nazwałbym już szkwałem. Ale mogę się mylić.
  • Jednak podziwiam Go, za pływanie oceaniczny nie bierze sie byle kto
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    Koszalek O'Palek(2023-10-26)
  • @GłębokaMyśl - Niestety po odejściu Piotra z redakcji gazeta jest na równi pochyłej.....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Fan_Gargamela_z_PO(2023-10-27)
  • @Fan_Gargamela_z_PO - Gazeta nie jest na równi pochyłej. Po prostu poślizgi się zdarzają. Ważne żeby je likwidowano, co nawiasem mówiąc się stało... Choć w ograniczonym zakresie, bo we wspomnianym przez GM zdaniu Ziemia występuje w charakterze planety posiadającej nazwę własną a nie kawałka gruntu gdzieś pod Elblągiem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    GłębokaMyśl(2023-10-27)
  • @Koszalek O'Palek - "Jednak podziwiam Go" Ważne, że na forum Portelu jest wielu ekspertów w dziedzinie żeglarstwa oceanicznego, którzy potrafią obiektywnie ocenić taką ekspedycję i merytorycznie uzasadnić swoje głęboko przemyślane i zaprezentowane na forum stanowisko.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    GłębokaMyśl(2023-10-27)
Reklama