Trzy punkty wreszcie zostały na A8!

2020-11-07 14:51

Piłkarze Olimpii Elbląg odnieśli w sobotę pierwsze zwycięstwo w tym sezonie na własnym stadionie! Zwycięstwo w pełni zasłużone i przekonujące. Pokonali imienniczkę z Grudziądza 3:1, kontrolując mecz od pierwszej do ostatniej minuty. Zobacz zdjęcia.

Co to był za mecz!

2020-11-04 16:01

Aż siedem bramek padło w wyjazdowym meczu Olimpii Elbląg w Siedlcach. Elblążanie prowadzeni przez nowego trenera Jacka Trzeciaka po emocjonującym spotkaniu przegrali 3:4, pokazując w drugiej połowie, że nie załamuje ich nawet wynik 0:3.

Jacek Trzeciak nowym trenerem Olimpii

2020-11-02 16:47

Pracował w Olimpii Grudziądz, ROW Rybnik czy Polonii Bytom, od dzisiaj (2 listopada) poprowadzi Olimpię Elbląg. 49-letni Jacek Trzeciak został nowym trenerem żółto-biało-niebieskich.

Dariusz Kaczmarczyk: Myślę, że od tego momentu pójdziemy w górę (komentarze pomeczowe)

2020-10-30 09:00

- Cieszę się bardzo ze zwycięstwa, myślę, że od tego momentu pójdziemy w górę – mówił po meczu z rezerwami Lecha Dariusz Kaczmarczyk, trener Olimpii Elbląg.

Nareszcie! Olimpia wygrywa we Wronkach

2020-10-29 14:54

Dzisiaj we Wronkach mogło się wydawać, że Olimpijczycy wywiozą z Wielkopolski łatwe trzy punkty. Do 70. minuty Olimpijczycy prowadzili z rezerwami Lecha Poznań 2:0, ale w trzy minuty stracili dwie bramki. Gola na wagę zwycięstwa w doliczonym czasie strzelił Janusz Surdykowski. Lech II Poznań - Olimpia Elbląg 2:3.

Jeśli nie teraz, to kiedy...

2020-10-27 13:04

… takie pytanie mogą zadawać sobie kibice elbląskiej Olimpii przed czwartkowym meczem z rezerwami Lecha Poznań. Oba zespoły mają po trzy punkty i zamykają tabelę II ligi. Remis dla obu drużyn będzie oznaczał stratę dwóch punktów.

Dariusz Kaczmarczyk: Dziękuję (komentarze pomeczowe)

2020-10-26 09:55

- Klub szuka trenera i moja rola się zakończyła. Także dziękuję jeszcze raz zawodnikom – powiedział Dariusz Kaczmarczyk po sobotniej porażce żółto-biało-niebieskich z Górnikiem Polkowice. Żółto-biało-niebiescy przegrali 0:3.

Nadal bez zwycięstwa, trener zrezygnował

2020-10-24 14:49

Kolejnym zespołem, który w tym sezonie pokonał Olimpię Elbląg jest Górnik Polkowice. Dziś goście trzy razy pokonali Bartosza Przybysza i zainkasowali komplet punktów. Olimpia Elbląg - Górnik Polkowice 0:3. Po meczu Dariusz Kaczmarczyk, trener pierwszej drużyny podał się do dymisji. Zobacz zdjęcia

Koronawirus w IV lidze

2020-10-23 15:09

W sobotnim meczu Pisy Barczewo z rezerwami Olimpii Elbląg na razie górą koronawirus. Z powodu wykrycia przypadków koronawirusa w Sportowej Szkole Podstawowej nr 3 i bursie najbliższy mecz żółto-biało-niebieskich został przełożony.

Olimpia podejmuje Górnika

2020-10-23 13:01

Zdobyć punkty w meczu z Górnikiem Polkowice nie będzie łatwo. Sobotni rywal Olimpii Elbląg zajmuje trzecie miejsce w tabeli II ligi i ma najbardziej skuteczny atak w lidze. Mimo to Olimpijczycy nie zamierzają złożyć broni.

Z dużej chmury mały deszcz

2020-10-21 21:24

Paweł Guminiak pozostaje na stanowisku prezesa Olimpii Elbląg. Dzisiejsze Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków wybrało nowy zarząd. Łukasz Konończuk został honorowym prezesem klubu.

Niedosyt. Remis w meczu rezerw

2020-10-18 18:59

Rezerwy Olimpii Elbląg bezbramkowo zremisowały z rezerwami Stomilu Olsztyn - Czujemy niedosyt, powinniśmy ten mecz wygrać – mówił po meczu Karol Przybyła, trener Olimpii II Elbląg. Zobacz zdjęcia z meczu.

Koronawirus w II lidze. Mecz Olimpii przełożony

2020-10-15 15:39

Z powodu wykrycia w drużynie rezerw Lecha Poznań zakażeń koronawirusem Polski Związek Piłki Nożnej zdecydował o przełożeniu meczu 9. kolejki II ligi pomiędzy rezerwami Lecha a elbląską Olimpią. Nowy termin  spotkania nie został jeszcze ustalony.

Marcin Bawolik: Czekamy na kolejny mecz  (komentarze pomeczowe)

Marcin Bawolik: Czekamy na kolejny mecz (komentarze pomeczowe)

2020-10-12 15:37

- Bramka cieszy, dzięki temu czujesz się silniejszy, „dostajesz wiatru w skrzydła”. Teraz nie pozostało nic innego jak strzelać kolejne. Jednak w związku z tym, że mecz przegraliśmy, ta radość jest mniejsza – mówił Marcin Bawolik z Olimpii Elbląg po sobotnim meczu z GKS Katowice. Żółto-biało-niebiescy przegrali 1:2.

Pięciu chętnych na fotel prezesa

2020-10-12 13:00

Pięć osób zgłosiło chęć kandydowania na stanowisko prezesa Olimpii Elbląg. Wybory odbędą się 21 października.

Orliki w finale

2020-10-12 09:40

Rocznik 2010 Olimpii Elbląg awansował do finału rozgrywek. W rozgrywanym na boisku przy ul. Skrzydlatej młodzi Olimpijczycy zajęli drugie miejsce.

Anton Kolosov chce być prezesem Olimpii

2020-10-11 16:05

Legenda Olimpii Elbląg Anton Kolosov zgłosił swoją kandydaturę na prezesa Olimpii Elbląg. Walne zebranie wyborcze odbędzie się 21 października.

Bez punktów w Korszach

2020-10-10 21:58

Nie powiódł się rezerwom Olimpii mecz w Korszach. Mimo momentami niezłej gry, górą było doświadczenie gospodarzy, którzy wykorzystali błędy młodej drużyny żółto-biało-niebieskich.

Niespodzianki nie było

2020-10-10 18:51

Do 84. minuty dzisiejszego meczu Olimpii z GKS - em Katowice utrzymywał się remis. Wtedy goście odzyskali prowadzenie i zabrali trzy punkty na Śląsk. Pierwszą bramkę w II lidze zdobył Marcin Bawolik. Olimpia Elbląg - GKS Katowice 1:2. Zobacz zdjęcia

Punkty potrzebne od zaraz. Olimpia zmierzy się z GKS Katowice

2020-10-10 11:02

Olimpia Elbląg jest jedynym zespołem w II lidze, który w tym sezonie nie odniósł jeszcze zwycięstwa. O trzy punkty w sobotę będzie bardzo trudno – do Elbląga przyjeżdża mający pierwszoligowe aspiracje GKS Katowice. Prawdopodobnie w żółto-biało-niebieskich barwach zobaczymy nowych piłkarzy.