UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mam nadzieję że w Szczecinie trener jakiegoś grajka po znajomości zakontraktował lub wypożyczył. .. najlepiej snajpera
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    Buzsak(2022-02-08)
  • @Buzsak - Transfery już były. Mamy pełen skład i pełno ciekawych juniorów. Czas się zgrywać, wytrenować i przedłużyć wszystkim o rok kontrakty
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    Jacuch(2022-02-08)
  • @Jacuch - Jak tak to przepraszam. Transfery przespałem a na fotbolu się widocznie nie znam bo tych ciekawych, zdolnych juniorów widocznie nie doceniam albo nie zauważyłem. W podpisywanie kontraktów to jak co roku zaufam prezesowi bo na bank czuwa nad tym żeby nikt z końcem sezonu nie odszedł za darmo. Kasa klubu pęka w szwach po wszystkich transferach i przy okazji miasto dało potężny zastrzyk więc pierwsza liga nasza!!! Tak na serio to już nie wiem czy śmiać się czy płakać. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    4
    Buzsak(2022-02-08)
  • @Buzsak - Wymieniono prawie cały skład przed sezonem. Więc? Widać nie oglądasz meczów Olimpii i rezerw skoro juniorów nie widzisz. Mierz siły na zamiary. ZKS od lat tak fajnie nie grał dla oka.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    Jacuch(2022-02-08)
  • @Jacuch - Oj głupi ja!!! Czemu ja oczekuje wzmocnień w przerwie zimowej przecież tak jak piszesz gramy jak z nut. Co sezon to samo dobra jesień i gra naszymi juniorami na wiosnę albo odwrotnie jak za Borosa juniorzy jesienią (bo taka wizja prezesa)a potem Nocon ratuje dupę. Ludzie obudzimy się!!! Czy 120 tys mieście nie może być piłki na pierwszoligowym poziomie? W końcu komuś coś nie wyjdzie i spadniemy do ligi szuwarowo-bagiennej z której się już nie wygrzebiemy. Jesteśmy naprawdę bilscy awansu bo mamy fajna ekipę i nie spieprzmy tego bo ksiądz dobrodziej ma inną wizję. Jego wizja już się chyba wyczerpała bo chyba odkąd pamiętam ciągle liczy na sponsorów i miasto a odkąd grzeje 4 tłuste litery na stołku żadnego sponsora nie załatwił. Coś jeszcze??? Przestań dobrodzieju zaciągać hamulec ręczny i pozwol trenerowi i chłopakom wcisnąć gaz do dechy bo na tym polega sport i pomóż im bo na tym polega sport!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    Buzsak(2022-02-09)
Reklama