UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Gomułka wróć ! Ogólnie to wszyscy wieszali na nim psy ale za jego przygody z olimpia ta gra wygladala często miła dla oka... A problemy się pojawiły bo musiały się pojawić: waska kadra, brak młodzieżowców, kontuzje kartki i się lapie gorszy okres.... Tutaj trenerzy nie sa winni a sposob Zarządzania klubem, brak sponsorów, pieniedzy, infrastruktury sportowej, medyczneji innych drobnych rzeczy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    Przemek wróć(2024-07-10)
  • @Przemek wróć - Jestem podobnego zdania, tej jakości trenera już w Elblągu nie będzie. Lepił z niczego i bardzo dobrze się to oglądało. Młody chłopak chciał więcej to Prezesowi przestało się podobać. Myślę że ten ruch w kierunku Goczałkowic jest bardzo przemyślany. Zero presji wynikowej, cel rozwijać młodzież ze Śląska a później współpraca z Piszczkiem. Trzeba było go tutaj trzymać i pozwalać mu zarządzać dalej, ponieważ miało to wszystko ręce i nogi. Z początku każdy się śmiał, jak mówił o Dna ale teraz po czasie myślę że wszyscy już wiedzą że to był fachowiec
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    ZKS 1945(2024-07-11)
Reklama