UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • tyle pieniędzy chcą w błoto wywalić elbląscy włodarze? Dla klubu z zerowym dorobkiem sportowym. Przy tylu innych ważniejszych potrzebach miasta przynoszących większe korzyści większej ilości ludzi. Rozumiem kiedy by nasi piłkarze mieli wyniki i wtedy można inwestować ale w obecnej sytuacji to pieniądze stracone bezpowrotnie
  • Jestem tego samego zdania, ale np. pan "1981", komentujacy jest innego, i według tego jestem - gejem, pastuchem, baranem. Jaki klub tacy kibice.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    Tralala(2020-07-15)
  • @Tralala - Skoro jesteś takiego samego zdania, to w jakim celu piszesz te wypociny ? Wiadomo że klub nie będzie inwestował grubych milionów, skoro stadion nie należy do nich, a z obiektu może korzystac inny klub, który reprezentuje miasto na szczeblu centralnym, tak było parę lat temu jak murawę ryli kopacze z kraksa.
  • @1981 - klub ma w ogóle jakieś mielony? Na zakrystii pokitrane? "Wiadomo że klub nie będzie inwestował grubych milionów, skoro stadion nie należy do nich". Powiem Ci tak a co zrobił prezes? Czy proponował spółkę z miastem? Wspólne zarządzanie czy coś w ten deseń. Podejście jak przedsiebiorca mały (klub)do dużego (miasto)? Jakieś dierżawy - partycypacja kosztów? Cokolwiek? Czy są dostępne jakieś raporty pana Prezesa z Olimpi? Jaki wkład ma olimpia Elbląga realny - raporty finansowe, analizy poczynonie przez olimpię, na promocje miasta? Kumasz Panie od d. strony do tego się zabierasz? Chcesz żeby miasto dało i huk. Bo tak. A olimpia nie da na murawę bo stadion nie ich to nie będą inwestować. To sorry, ale o tym można mysleć tak - dziady borowe. Nic od siebie tylko brać, brać i brać. DEJ DEJ 500+ na zawodnika.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Tralala(2020-07-15)
  • @Tralala - No i wyszło szydło z worka, . Twoja mierna prowokacja nie powiodła się, piszesz : "Jaki klub tacy kibice"nie jesteś kibicem Olimpii tylko zwykłym prowokatorem. Żal mi ciebie, lecz kompleksy i frustrację w innym miejscu, są od tego specjaliści, oni ci pomogą.
  • @1981 - A gdzie ja napisałem że jestem kibiciem olimpii? Ja kibicuje reprezentacji polski. Gdzie nie ma kibicowania ordynarnego. Chcesz żeby w Elblągu był klub, który nie jest żebrakiem i zarządał nim ksiądz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    tralala(2020-07-15)
  • @1981 - Prowokatorem. .. .Który uważa za prowokacje to iż uważam że miasto nie powinno fundować murawy Olimpi Elbląg. Normalnie prowokacja dziennikarska. Jesteś naprawdę fanatyk - hujligans.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    tralala(2020-07-15)
  • @tralala - Skoro nie jesteś, to po co się udziwlasz ? Każdy z nas płaci podatki, i nie wszystko musi isc na to, co tobie się podoba lub nie podoba. Kibicuj sobie komu chcesz, ale od Olimpii wara !! Jak masz jaa i coś do powiedzenia to przyjdz pod stadion w dniu meczu, wyżal się wszystkim. Jesteś zwykłym szczekaczem internetowym.
  • @1981 - Nie jestem, ale jestem podatnikiem i chce móc wypowiedzieć się na temat jak są wydawane pieniądze z budżetu. Kumasz Komunisto czy nie? Czy jak złodziej ukradnie to nie moge się wypowiedzieć, że jest to złe bo sam nie jestem złodziejem?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Tralala(2020-07-15)
  • @1981 - Jak masz coś do olimpii to wara. Albo przyjdz na mecz i powiedz wśród huliganów - prezes jest do d., czyli to samo co wszyscy pieprzą. Wara od olimpi bo co? Ja jestem szczekaczem internetowym :)Typ co obraża bo ktoś myśli inaczej - kapitalizm mówi ci coś? Ogarnij się człowieku. Pobiegaj sobie. Będąc tak wielki fanem olimpi co zrobiłeś zby było lepiej? Czy wy kibice macie jakiś wpływ na to co dzieje się w klubie? Wątpię idź kup bilet dla prezesa, żeby miał co do zjedzenia. Robi sobie co chce w tym klubie a ty mu tylko kabze napychasz. Może i sponsorzy to widzą i dlatego jest tak a nie inaczej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Tralala(2020-07-15)
  • @Tralala - Nikt ci nie broni pisać, ale ja mam prawo skomentować twoje wypociny. Więc to robię, przedstawiając fakty.
  • @1981 - Przecież napisałeś WARA OD OLIMPII, jeśli nie jestem kibicem. Ogarnij się.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    tralala(2020-07-15)
  • @tralala - Odpowiadam jeszcze raz : wpis dotyczył "wróbla, , Miło się ''rozmawiało, ,ale wybacz muszę wracać do pracy, ktoś w końcu musi zarabiać na twój socjal; )z kibicowski pozdrowieniem BYŁO, BĘDZIE, JEST - ZAWSZE ZKS !
  • @1981 - Na mój social? Człowieku to chyba na swój. Ja nie wyciągam łapy do miasta dej na stadion dej na stadion! Lec leć do roboty. Powodzenia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    Tralala(2020-07-15)
  • @Tralala - Nikt nie wyciąga rąk , misto modernizuje stadion, bo to ich własność
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Budować ,modernizować.(2020-07-15)
Reklama