UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Panie trenerze Grzegorczyk. My prawdziwi olimpijczycy jesteśmy naprawdę cierpliwi i rozumiemy. Co to jest budowa praktycznie od podstaw drużyny i ile czasu trwa. Ma pan u nas zaufanie i cierpliwośc z naszej strony. My potrafimy docenic szkoleniowca jak i piłkarzy którzy walczą i gryzą trawę z olimpijskim znaczkiem na koszulce. Ale też potrafimy być z braku zaangażowania w meczach i wyników troszkę niegrzeczni. Chcemy poprostu miec zespół na nasze możliwości walczący i co najmniej w górnej połowie tabeli. A nie jak ostatnimi laty broniący sie przed spadkiem. Olimpia klub nie zabogaty. Ale dobry kibicowsko i klub z tradycjami. Więc nie pozostaje nam nic inego, jak czekac na skład kadry na sezon 2021-2022 i solidnych walecznych piłkarzy znających swoj fach Teraz z innej beczki. Jestem ciekaw który prezes utrzymywał Olimpie najwięcej sezonów na szczeblu centralnym. Chodzi mi o okres w demkratycznej Polsce od roku 1990.Oraz który trener w tym 30 letnim okresie pracował najdłużej w Olimpii gdy grała na szczeblu centralnym?
  • Ptysiu Malinowy a ty mi powiedz, wiesz że do że ezonu 2008-2009 były tylko 2 ligi centralne, później bodaj przez 6 sezonów 2 liga jako 3 poziom rozgrywek miała 2 grupy wschodnią i zachodnią 36 zespolow, twój prezio ma nieco z gorki. Poweiedz ile lat ten prezes utrzymywalnby Olimpię na szczeblu centralnym gdyby nie reforma z 2008 roku?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    6
    Cały zarząd do dymisji(2021-07-01)
Reklama