Załączniki

Wyślij do mnie kopię z potwierdzeniem

ZatrudnięProdukcja Ogł. nr 814169
z 11 września

Odlewnia ELZAMECH  Spółka z o. o.specjalizująca się w produkcji odlewów żeliwnych do przemysłu energii  odnawialnej oraz przemysłu energetycznego, chemicznego i maszynowego zatrudni pracowników na stanowisko: operator  centrum obróbczego cnc - wytaczarz

Miejsce pracy: ul. Dolna 4A w Elblągu

Twoje zadania:

- obsługa centrum obróbczego CNC,

- samodzielne ustawianie detalu i programowanie ( wybór programu) na podstawie rysunku technicznego,

- kontrola wymiarów odlewów w procesie obróbki detalu,

Oczekujemy:

- doświadczenia w obsłudze maszyny CNC,

- umiejętności czytania rysunku technicznego,,

- wiedzy z zakresu obróbki skrawaniem,

- gotowości do pracy zmianowej,

- sumienności i dokładności.

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia,

- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

Osoby zainteresowane proszę o podesłanie CV na adres  e-mail: kadry@elzamech.com.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Odlewnia Elzamech Sp. z o.o. na potrzeby procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu"

Informujemy, że Administratorem Twoich danych jest Odlewnia Elzamech Sp. z o. o. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Branża:
Produkcja

Adres:

Odlewnia Elzamech Spółka z o.o.

Kom.:

88X XXX XXX (pokaż) Nie odpowiadam na SMS-y

Ogłoszenia Premium zapewniają nawet do kilku razy więcej odpowiedzi.
Premium
Elbląg 💼 PRACA wrzesień/październik 2024 do luty/marzec 2025 z możliwością przedłużenia!

ZatrudnięBudownictwo Ogł. nr 816739
z 25 września

💼 PRACA wrzesień/październik 2024 do luty/marzec 2025 z możliwością przedłużenia! ⚓️

SZWEDZKA FIRMA ETERNI POSZUKUJE OSÓB DO WYKAŃCZANIA JACHTÓW DLA WINDY BOATS

Praca polega na montażu, instalacji, podłączeniu i uruchomieniu całego wyposażenia na łodzi, montażu instalacji wodno- kanalizacyjnych, silnika, układu kierowniczego i hydraulicznego.

Premium
Elbląg Sprzedam halę o pow.200m2,wysokość 4m, dwoje ocieplonych drzwi. Dodatkowo szafki robocze oraz metalowe regały

Lokale i budynki użytkoweSprzedam za 100 zł Ogł. nr 816677
z 24 września

Sprzedam halę o pow.200m2,wysokość 4m, dwoje ocieplonych drzwi. Dodatkowo szafki robocze oraz metalowe regały towarowe.

Cena do uzgodnienia

Premium
Elbląg * * * ABC NIERUCHOMOŚCI * * *NOWA ATRAKCYJNA CENA! MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE GOTOWE DO ZAMIESZKANIA3

Lokale mieszkalneSprzedam za 299 000 zł Ogł. nr 815868
z 20 września

* * * ABC NIERUCHOMOŚCI * * *

NOWA ATRAKCYJNA CENA! MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE GOTOWE DO ZAMIESZKANIA

  • 3 pokoje o pow. 55,30 m2, 2 piętro, spiżarka
  • media z sieci miejskiej
  • miejsce parkingowe w zadaszonej wiacie garażowej z blokadą wjazdu
  • Elbląg, ul. Robotnicza

Więcej na stronie: https://www.abcn.pl/pl/oferta/AG02731/new/

Premium
Elbląg OPONY PIRELLI UŻYWANE 4 SZT.235x45xR18

Części i akcesoriaSprzedam za 1 000 zł Ogł. nr 816558

OPONY PIRELLI UŻYWANE 4 SZT.235x45xR18

Premium
Elbląg Sprzedam stepper firmy Kettler, bardzo mało używany. Wygląda jak nowy, stan bardzo dobry. Elektroniczny

HobbySprzedam za 150 zł Ogł. nr 816133
z 21 września

Sprzedam stepper firmy Kettler, bardzo mało używany. Wygląda jak nowy, stan bardzo dobry. Elektroniczny wyświetlacz na baterie

Infolinia działu ogłoszeń: 55 235 39 76 pon. - piątek, godz. 8.30 - 16.30
Kontakt mailowy: ogloszenia@portel.pl