Załączniki

Wyślij do mnie kopię z potwierdzeniem

ZatrudnięProdukcja Ogł. nr 816772
z 25 września

Elbląg Firma HALEX w Elblągu z ugruntowaną pozycją na rynku meblarskim, producent krzeseł, stołów i ław, działająca na

Firma HALEX w Elblągu z ugruntowaną pozycją na rynku meblarskim, producent krzeseł, stołów i ław, działająca na rynku od 40 lat zatrudni pracowników przy:

MATOWANIU ELEMENTÓW DREWNIANYCH

Oferujemy :

  • Umowę o pracę,
  • Tworzenie wyjątkowych produktów,
  • Gwarantujemy niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji,

Obowiązki :

  • Matowanie elementów meblowych,
  • Dokładność i precyzyjność,
  • Dbałość o detale

Idealny kandydat to osoba posiadająca takie kompetencje jak :

  • doświadczenie przy matowaniu oraz obróbce elementów z drewna
  • umiejętność obsługi narzędzi matujących

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie CV i listu motywacyjnego na adres : kadry@halexmeble.pl

PROSIMY O UMIESZCZENIE W CV KLAUZULI ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH O PONIŻSZEJ TREŚCI:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji

Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Branża:
Produkcja

Adres:

HALEX SP. Z O. O. SP.K. 82-300 ELBLĄG, MAZURSKA 15

Tel.:

55 XXX XX XX (pokaż)

WWW:

http

Ogłoszenia Premium zapewniają nawet do kilku razy więcej odpowiedzi.
Premium
Elbląg Sprzedam halę o pow.200m2,wysokość 4m, dwoje ocieplonych drzwi. Dodatkowo szafki robocze oraz metalowe regały

Lokale i budynki użytkoweSprzedam za 100 zł Ogł. nr 816677
z 24 września

Sprzedam halę o pow.200m2,wysokość 4m, dwoje ocieplonych drzwi. Dodatkowo szafki robocze oraz metalowe regały towarowe.

Cena do uzgodnienia

Premium
Elbląg TRANSPORT, PRZEPROWADZKI, WYWÓZ ŚMIECI-   usługi transportowe ADAMPrzeprowadzki pokoju, mieszkania, domu,

TransportoweWykonam usługę Ogł. nr 816835
z 26 września

TRANSPORT, PRZEPROWADZKI, WYWÓZ ŚMIECI-   usługi transportowe "ADAM"

  • Przeprowadzki pokoju, mieszkania, domu, usługi przeprowadzkowe.
  • Montaż i domontaż mebli i sprzętu
  • Wywóz przedmiotów gabarytowych, śmieci, gruzu, czyszczenie pomieszczeń
  • Transport pojedynczych mebli i sprzetu AGD, taksówki bagażowe
  • Przeprowadzki firm, biur, magazynów, transport mebli.
  • Usługi transportowe materiałów budowlanych i innych, taxi bagażowe
  • Przewozy lokalne i długodystansowe w kraju i Europie usługi transportowe

Premium
Elbląg Sprzedam umywalkę wiszącą. Nową, kolor biały. szerokość 55 cm, wyprodukowano dla NOMI.

Wyposażenie wnętrzSprzedam za 90 zł Ogł. nr 816132
z 21 września

Sprzedam umywalkę wiszącą. Nową, kolor biały. szerokość 55 cm, wyprodukowano dla NOMI.

Premium

ZatrudnięBudownictwo Ogł. nr 816638

PRACA PRZY UKŁADANIU ŚWIATŁOWODÓW

Premium
Elbląg   MŁODSZY SPECJALISTA DS. EKSPORTU Miejsce pracy: Gronowo Górne k. Elbląga

ZatrudnięProdukcja Ogł. nr 816290
z 23 września

MŁODSZY SPECJALISTA DS. EKSPORTU

Miejsce pracy: Gronowo Górne k. Elbląga

Osoby, które zainteresowało to ogłoszenie obejrzały również:

Premium
Elbląg Producent opraw oświetleniowych LIRA Spółka z o. o.  w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów

ZatrudnięProdukcja Ogł. nr 817105
z 27 września

Producent opraw oświetleniowych LIRA Spółka z o. o.

w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

OPERATOR MASZYN CNC

Elbląg   Hipermarket E. LECLERC   w Elbląguposzukuje osoby na stanowisko :pracownik gospodarczy do ekipy

ZatrudnięHandel Ogł. nr 815915

Hipermarket E. LECLERC  w Elblągu

poszukuje osoby na stanowisko :

pracownik gospodarczy do ekipy sprzątającej

Elbląg Restauracja BAR SŁONECZNY (mamy czynne od 11.30-18.00 ) nawiążemy współpracę  1.kasjerkę, kelnerkę

ZatrudnięGastronomia Ogł. nr 816186
z 22 września

Restauracja BAR SŁONECZNY (mamy czynne od 11.30-18.00 ) nawiążemy współpracę

1.kasjerkę, kelnerkę    -przyjmowanie zamówień, polecanie dań gotowych,   -wymagany dobry kontakt z Gośćmi, mila aparycja.

2.pomoc  kucharza    -wydawanie dań, smażenie, podgrzewanie

Praca 2 dni pracy 2 dni od 10.30-18.30

Zapraszamy i proszę określić w cv stanowisko

cv proszę na e mail  lub osobiście

Infolinia działu ogłoszeń: 55 235 39 76 pon. - piątek, godz. 8.30 - 16.30
Kontakt mailowy: ogloszenia@portel.pl