UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Niedobre przedstawienia robicie. Nie ma nic do śmiania. Trzeba robić przedstawienia o Prezesie Kaczyńskim, to by wtedy lepiej było. Bo Pan Prezes Kaczyński wielki jest i ma kota. Wcześniej miał Kurskiego, Hofmana i Ziobre. On im prace dał i oni mu dobrze robili - w pracy. I Prezes wtedy szczęśliwy był. Jakby przedstawienie było o Panu Prezesie to wtedy można by było je robić w kościołach. Dużo ludzi by to oglądało bo kościołów jest więcej niż teatrów. I księża by też oglądali i nauczyli się jak robić dobrze. Bo teraz w kościołach to tylko szopki są. I żeby tak było to napis trzeba głosować.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    5
    zadowolonyużytkownikIzery(2024-02-28)
  • @zadowolonyużytkownikIzery - A ja robiłem dobrze putinowi i merkel, teraz robię dobrze szolcowi, vonderlajenowej i macaronowi i co z tego? Nadal mam rude.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    4
    niezadowolonyuzytkownikwlosow(2024-02-28)
  • @niezadowolonyuzytkownikwlosow - Nikt nie potrafił nigdy zrobić lepiej putinowi niż naszpis ukochany. Żeby Tobie udowodnić, że to prawda jest - to naszpis z całą Unia się pokłócił. I putin często szampany otwierał jak my tą Unie od szmat wyzywaliśmy. I co zatkało kakao ? Mogę Ci sto przykładów dać, że naszpis lepiej putinowi przez osiem lat dobrze robił. I teraz, nawet w opozycji dobrze też mu robimy. I lepiej zacznij napis głosować to będziesz więcej wiedział i mądrzejszy będziesz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    zadowolonyużytkownikIzery(2024-02-28)
  • @zadowolonyużytkownikIzery - To nie pisior się całował z putinem np w smolensku, nie pisior przechadzał sie z nim po molo w sopocie, nie pisior wychodził na papieroska z lawrowem, nie pisior mówił że musimy przyjąć rosję taka jaka ona jest i wiele wiele innych, ,, ,gaz, ropa, nie masz szans na argumenty, fakty
  • @zadowolonyużytkownikIzery - Wielbiciel uni ???
  • Naprawdę.... ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    zadowolonyużytkownikIzery(2024-02-28)
Reklama