UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Koncert sam w sobie był bardzo fajny. Praktycznie zero propagandy i zero lokalnych i nielokalnych darmozjadów gadających farmazony. Tylko prowadzący i bardzo dobre interpretacje utworów w bardzo dobrych wykonaniach. Jeśli chodzi o organizację i lokalizację to totalna katastrofa. Chyba, że ten koncert został zrealizowany w Elblągu wyłącznie dla telewizji, a nie dla elblążan. Może wcześniej z założenia miał być dla elblążan, bo obsada artystyczna aż kipiała od disco polo, na całe szczęście nowy prezes tvp wyciął to w pień i odwołał. No i tu się zaczął cały cyrk, bo zmienił zdanie co do samego koncertu i było za mało czasu na formalności, to lecimy "po taniości" i tak zorganizowano niemasową imprezę do 999 osób, a wszyscy pozostali za płotem to nielegalne zgromadzenie. Na szczęście przed wyjściem ustawiłem sobie nagrywanie i miałem okazję obejrzeć ten koncert już po powrocie do domu z dysku i bardzo mi się podobał. Mam wrażenie, że to był jakiś zupełnie inny niż ten, który "widziałem" na żywo.
  • Bardzo dobry koncert, to co napisałeś to cała prawda. TVP miało za mało czasu żeby zorganizować koncert na większość ludzi. A wiadomo, że prezydent Elbląga im w tym by nie pomógł. Więc wyszło jak wyszło jeśli chodzi o widzów w Elblągu. Ale sam koncert bardzo dobry, dobrze że bez disco polo.
Reklama