UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czy na tym zdjęciu to ten słynny Mostek Elewów, ? - z którym nasz prezydent ma problem od wielu lat, - jestem stary I już za bardzo nie mogę chodzić, a Bażantarnia to już wielka wyprawa, ale wiem I pamiętam ten ogromny I jakže piękny kawał lasu, za młodu trenując biegi, - latem w każdy tydzień przemierzało sie te lešne dukty, szkoda że leśnicy tak dewastują te lasy jak piszecie z drugiej jednak strony pan Piotrowski wyjaśniał, że przychodzi wiek drzewa, które trzeba ściąć by pozyskač drewno, OT taka kolej rzeczy, jesli posadzą młody las, to znowu za 10 czy 20 lat jakiś Jaś, Zenek, czy Wojtek, albo Rysiu Zgirski (pozdrawiam) będą mogli hasać beetroot po lesie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    9
    Janek N(2023-07-27)
  • @Janek N - Miało byč beztrosko, a telefon przerobił na beetroot- czyli buraczek czerwony.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    Janek N(2023-07-27)
  • @Janek N - To jest mostek do parasola
  • @Janek N - Ten mostek prowadzi oczywiście do "Parasola", słaba pamięć, a może tylko znajomość tematu, a tłumaczenie wycinki drzew na niespotykaną wcześniej skalę przez nadleśnictwo, dobre dla naiwnych emerytów, bo to zwykłe złodziejstwo i dewastacja.
Reklama