UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Co Jest ?. Jest szereg drobnych imprez, raczej okazyjnych i niszowych wykonawców. Uporządkujcie Państwo swoje działania i zorganizujcie jedną lub dwie Imprezy o istotnym znaczeniu intelektualnym. Obecnie to tylko szarpanina i próba pozyskania dalszych, skromnych funduszy celowych.
  • to chyba o to chodzi żeby posłuchać niszowej muzyki, wartościowej, niż być na kolejnym festiwalu, których dookoła bez liku. Daj pan żyć.
  • Nie wiem komu ''o to chodzi '', ale Wy za wszelką cenę usiłujecie chaos ubierać w cnotę, a te równanie muzyka niszowa, a więc wartościowa, no litości..... I nie o to chodzi, żeby dyskredytować dla zasady tyle, że bliżej prawdy jest, że na bezrybiu i rak ryba, (w tym wypadku ). Nie mam nic przeciwko ''kolejnym festiwalom'' albo po prostu koncertom znanych i wartosciowych artystów, np. jazzowych takich jak wystepują choćby w Lidzbarku Warmińskim (gdie nie dotrę ). Dla Was też jest miejsce, ale w naszym mieście brakuje mocnych muzycznie eventów. Nie jestem osoba z pierwszego komentarza.
Reklama