UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A mnie nie podoba się śpiew tych wszystkich zespołów pod rządami matki i córki. Piosenki są wykrzyczane, śpiewane siłowo. Na pewno w tych zespołach są talenty, ale to widoczne jest tylko wtedy, gdy utwory są śpiewane solo, bez zespołu, co widać w programach The Voice Kids. Kierowniczka zespołu prowadzi rządy twardego wychowania.
  • @B - A kim Pani jest z wykształcenia oceniając te zespoły pisząc, ze dzieciaki krzyczą i śpiewają siłowo ? Bo profesjonaliści, zawodowcy, ludzie kompetentni - jurorzy dają tym młodym artystom najwyższe oceny i nagrody. Szalone Malolaty od wielu lat zdobywają najwyższe nagrody na najbardziej prestiżowych festiwalach w kraju i zagranicą. Więc proszę się zastanowić co Pani pisze. Mogą się Pani nie podobać ale nie może Pani ich oceniać, nie posiadając odpowiednich kompetencji. Pozdrawiam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    5
    Nie z Elbląga(2023-09-19)
  • @B - I po co taki komentarz? Widać, że autor miał jakiś zatarg z Paniami, być może on albo jego dziecko nie dostało solówki. Właściwie to jestem o tym przekonana. Ale żeby pisać, że Szalone nie potrafią śpiewać??? Właśnie w zespole brzmią najpiękniej kiedy śpiewają na 3 głosy, wszystko chodzi jak w zegareczku. Ale to trzeba mieć ucho i doceniać piękno muzyki i ogrom pracy dzieci i trenerek. A nawet jak się coś komuś nie podoba to po co to uzewnetrzniac? Ulżyło? Wątpię, hejterom nigdy nie dogodzisz. Hejt dla hejtu to typowo nasze, polskie, a najbardziej lokalne. Jeden na drugim psy wiesza. Nic co się dzieje w Elblągu się nie podoba co niektórym. Jeszcze mam pytanie, byłeś autorze na tym koncercie? Bo wiesz, zależy gdzie słuchasz muzyki. Szalone czasami występują na imprezach, gdzie nagłośnienie kuleje, nie z winy zespołu. Na tym koncercie wszystko było idealne.
Reklama