UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ciekawa relacja
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Batman(2021-10-02)
  • @Batman - Powinna zostać Ada, to jeden z najlepszych dyrektorów Galerii, super działania w pandemii, masa wydarzeń koncertowych, namiot, pomysł z impreza śniadania na trawie, a to wszystko w czasie dużego remontu komplikujacego działalność. W końcu było coś dla ludzi a nie niezrozumiałe pseudo sztuki.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    11
    Odbiorca(2021-10-03)
  • @Odbiorca - Dyrektorem to Kotyńska powinna zostać małomiasteczkowego domu kultury, bo na pewno nie galerii sztuki! Zasługą Kotyńskiej jest to, że z galerii el w niecałe 3 lata zrobiła przede wszystkim agencję koncertową i miejsce niewyszukanych intelektualnie imprez i taniej rozrywki dla. .. .. , a to nie jest głównym zadaniem galerii, przynajmniej – jak dotąd nie było. A za Kotyńskiej niestety właśnie takim miejscem się stało.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    5
    Trzeźwy(2021-10-04)
  • @Trzeźwy - Jeśli dobrze rozumiem tok rozumowania Przedmówcy (zapewne znawcy tematyki zarządzania instytucjami kultury), to koncerty i mniejsze wydarzenia realizowane niezależnie od wystaw w okresie trwania remontu Galerii oraz w sytuacji ogólnopolskich pandemicznych restrykcji zasadniczo uszczuplają ofertę kulturalną miasta, naruszają godność instytucji i narażają miłośników Sztuki na nieodwracalne obrażenia uczuć intelektualnych? Aha. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    8
    Jan Matejko(2021-10-04)
  • @Jan Matejko - jeżeli nie dostrzegasz istotnej różnicy pomiędzy domem kultury a galerią sztuki współczesnej (tej różnicy nie widzi też obecna dyrektorka galerii el), to nie trudź się by zrozumieć mój tok rozumowania. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    3
    Nadal Trzeźwy(2021-10-04)
  • @Nadal Trzeźwy - Nie miałem pojęcia, że w Elblągu są tacy zagorzali kibole Sztuki Współczesnej z tak konkretnymi wizjami :-)Jaka szkoda, że się te genialne pomysły marnują - przecież trzeba było startować w niedawnym konkursie (jakoś nie było szalonego zainteresowania). Chyba że to właśnie wytrzeźwiał jakiś niespełniony artysta albo niezadowolony pracownik? To życzę dużo pieniążków na realizację nietaniej rozrywki i wyszukanych intelektualnie imprez. Ja na tych kilku, które były w ostatnich miesiącach widziałem całkiem sporo całkiem zadowolonych odbiorców (ale zapewne jestem drobnomieszczańskim dziadersem i się nie znam).
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    9
    Jan Matejko(2021-10-04)
Reklama