UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @lubie.kefir - Won stąd ruski agencie zwoleniku morderców ze wschodu przyjdzie czas że będziesz się bał wyjść na ulicę za popieranie morderców ze wschodu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    Niszczlewactwo(2022-12-25)
  • @lubie.kefir - Ostatni raz ci tłumacze lewacki przygłupie jestem z Elbląga. Po drugie żadnego kieszonkowego nie biorę jes4em emerytem. Po trzecie to ciebie rodzice utrzymali a ty w nagrodę nimi pomiatałeś o uprzykszales im życie nierobie i nieudaczniku życiowy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Niszczlewactwo(2022-12-25)
  • @lubie.kefir - Notki się doczekałeś? Tylko że już nie jesteś członkiem partii Razem pognali cię jak kundla który ujada bez celu. Co za tym idzie straciłeś parasol ochronny w postaci prawników. Więc prędzej czy później będziesz siedział za propagowanie ustroju totalitarnego. I powtarzam że takiego przygłupa żadna partia komunistyczna nie chcę. Zatem do roboty dziadu nieudolny
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    Niszczlewactwo(2022-12-25)
  • @lubie.kefir - Nieukiem jestem? Przypominam że to Ty chwaliłeś się studiami których nie skończyłeś. Nie wspomnę że jesteś zwykły kłamca i łgarzem. Człowiek bez sukcesów i osiągnięć który ubliża innym i ty uważasz że ja się przejmuje tymi Twoimi wyzwiskami? Każde moje słowo prawdy o Tobie piecze cie i boli jak cholera i ma boleć boś człowiek bez zasad i honoru w dodatku życiowy nieudacznik.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    Niszczlewactwo(2022-12-25)
  • @lubie.kefir - Żebyś Ty był normalnym facetem to już dawno byś z liścia dostał ale żeś oferma życiowa i pozostaje ci tylko ubliżanie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    Niszczlewactwo(2022-12-25)
  • @lubie.kefir - Powiedz szczerze jak to jest jak każdy pluje na ciebie na ulicy łgarzu lewacki?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    Niszczlewactwo(2022-12-25)
  • @lubie.kefir - Putin na święta kopiejki przysłał agencie komunistyczny?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Niszczlewactwo(2022-12-25)
Reklama