UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • O mój Boże. .. Co się stało? Tak nagle i w tak młodym wieku? - Świętej Pamięci ksiądz infułat Mieczysław Józefczyk, który był pod wielkim wrażeniem wiedzy p. Wiesi Rynkiewicz - Domino, zawsze mówił, że "wielu profesorów zazdrości jej tego magistra". Do annałów historii Elbląga przeszła wigilijna relacja p. Wiesi spod ołtarza z kościoła Trzech Króli w Katedrze Elbląskiej. Ona tak pięknie i soczyście opowiadała o tym ołtarzu, że słuchacze byli zdziwieni, że już minęły 2 godziny. .Jej opowieści o elbląskich zabytkach nie miały sobie równych. Jeszcze kilka dni temu dzwoniliśmy do p. Wiesi w sprawie kartuszy trumiennych rodu von der Groeben i von Bodeck/Bodecker. Odebrała telefon i słabym głosem powiedziała, że jest w szpitalu, że źle się czuje. Ale odpowiedziała na postawione pytania. To wielka strata dla elbląskiej kultury, historii i animacji życia kulturalno - historycznego - zobaczywszy przede wszystkim kawiarenki "Clio". A przecież p. Wiesia żyła b. skromnie i była nad wyraz skromną osobą i nie wymagała od życia wiele. - Wielkie współczucie dla p. dr Jerzego Domino. - Kochana Wiesiu - spoczywaj w pokoju. R. I. P.
  • @erg. - Interesuje mnie Państwa pytanie o rod Von Bodeck, nie znałam Pani Wiesławy, ale składam kondolencje dla bliskich
Reklama