UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Fortepian jest instrumentem, w którym struny ułożone są poziomo względem podłoża, a w pianinie struny ułożone są w pionie. To sprawia, że fortepian potrzebuje zdecydowanie większego pudła rezonansowego, które z kolei wpływa na jakość i głośność dźwięku, którą możemy jeszcze spotęgować, podnosząc jego klapę.
  • " poziomo względem podłoża, .... " - no niesamowita wiedza i bystrość. Wręcz powalająca. A struny w pianinie pionowo względem czego? Ściany?
  • względem ściany struny pianina też leżą poziomo.... a nie łatwiej napisać horyzontalnie i wertykalnie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    znalazł się filozof(2024-10-27)
  • @znalazł się filozof - Na miano filozofa to raczej ty zasługujesz złośliwcze, co gdy nie ma ścian? (nie ja jestem autorem wpisu, do którego się odnosisz).
  • @znalazł się filozof - "względem ściany struny pianina też leżą poziomo" - sam już nie wiem co powiedzieć, nie to nie ma sensu.... rynce opadają.... to chyba wynik "żondów" nowej ministry...
Reklama