UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Polscy muzycy jazzowi od lat znani i cenieni na tzw. zachodzie i USA, czego nie można powiedzieć o wykonawcach innych gatunków muzycznych, szukam w pamięci i do głowy przychodzi mi tylko Basia Trzetrzelewska (Matt Bianco), Kapela ze wsi Warszawa, Sweet Noise, Behemot, ostatnio czytałem dobre recenzje i opinie zagraniczne o Riverside i to mnie cieszy, proszę mnie poprawić jeśli się mylę
  • Ja bym unikał eufemizmów w rodzaju - od lat znani i cenieni na tzw zachodzie i usa bo co to właściwe za argument i w czyjej sprawie ? W większości krajów europejskich jest grupa jazzmanów ceniona na kontynencie, a niektórzy z nich (nieliczni ) robia karierę w usa. Zestawianie ich z wykonawcami innych gatunków nie ma sensu z wielu powodów, a łaczenie tego z elbląska mizerią kulturalna to już w ogóle. Riverside ma swoja publikę w Europie od lat, zapomniałeś o Trupie Trupa co to jakoby w usa jest ceniona, nie byłem to nie wiem.
Reklama