UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pańta/Konrad - jedna z lepszych sekcji rytmicznych jazzowych w kraju. Szkoda, że tak mało reklamowany ten koncert. Nic o nim nie wiedziałem.
  • Plakaty wisiały na mieście :)ja widziałem
  • Koncert faktycznie kapitalny! Natomiast faktycznie mało o nim słyszałam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    jadwigunia(2022-03-07)
  • @k. - Ja nie widziałem. Może w złych miejscach wieszane są.
  • Elbląska Orkiestra Kameralna istnieje już ponad 15 lat. Z obserwacji można wywnioskować, że gra mniej więcej 3 koncerty w miesiącu. Posiada swoją stronę internetową (www.eok.elblag.eu), na której jest kalendarz z koncertami mniej więcej na 1,5 miesiąca do przodu. Ma też konto na Facebooku. Można o każdym koncercie coś przeczytać, zarezerwować, a nawet teraz już kupić bilet. Osoba która wie kto to Pańta i Konrad powinna być na bieżąco z takimi informacjami w swoim mieście lub okolicy, a wręcz przekazywać takie info innym, mniej zainteresowanym. Nie da się zapukać do każdego mieszkania w Elblągu i zaprosić na koncert.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    Meloman optymista(2022-03-07)
  • @Meloman optymista - Osoba która wie kto to Pańta i Konrad odpowiada - nie wiem dlaczego to takie oczywiste i logiczne, że aby dowiedzieć się o koncercie jazzowym muszę (powinienem?)wejść na stronę orkiestry kameralnej. Czy fakt, że gościmy jazzmanów z polskiego topu jest niemożliwy do zareklamowania choćby na łamach porlelu czy info elbąg ? Informacja że EOK ma konto na fejsbuku jest mi obojętna. Nie widzę związku. Sarkazmy o pukaniu możesz sobie odpuścić, bo to łatwe. Może komuś tam aż tak na frekwencji nie zależy ?
  • Przecież na portalu był artykuł o zapowiadający koncert.
Reklama