UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jednak prawdą jest Polacy to zwykła banda lachmaniarzy. Jeden drugiego za darmo by sprzedał... Jeden drugiego za nic by zaj...ł...:( smutne to jest:( ale jak się czyta komentarze pod artykułem to aż krew człowieka zalewa. Kto Wam bronił wyjechać za granicę i zarabiać poczciwe pieniądze? Jakim prawem zakazujecie przyjeżdżać ludziom do własnego kraju? Bo się boicie...? To zamknijcie się w domach i przez najbliższe miesiące nie wychodźcie. A Ci, którzy jeszcze nie zrobili zapasów, to niech dadzą znać...zrobię je dla Was i pod dom dostarcze w kombinezonie, żebyście przypadkiem czegoś ode mnie nie złapali (choć nie byłem teraz za granicą...) To co wypisuje, to już jakaś granda. Może sami pójdziecie do getta i tam przeczekacie czas rozprzestrzeniania się wirusa? Bo przez takich jak Wy człowiek się boi nawet w sklepie zakasłać, bo już stado gapiów mierzy od stóp do głów i patrzy jakby co najmniej lygrysa zobaczyło... Zaścianek zwykły:( nic się zmieniło od czasów pańszczyzny...:(
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    38
    Cogitans(2020-03-22)
  • Moneta ma dwie strony
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    0
    Revers(2020-03-22)
  • @Cogitans - Nie do końca się z Tobą zgadzam. Wielu pracujących za granicą pluło na Polskę, wyśmiewając tych co zostali, że pracują w Polsce za marne grosze, przechwalając się jak to cudownie za granicą, a teraz spakowali się w 5 minut i wrócili do biednego kraju, z którego drwili, zapominając często języka polskiego, tacy zagraniczni byli. Ileż to znajomych po kilku latach w Anglii mówiło "u nas w Anglii". A teraz okazuje się, że "u nas"to w Polsce. Jednak ja mimo to uważam, że mają prawo przyjechać do swojej ojczyzny i otrzymać pomoc, bo są Polakami. Mam tylko nadzieję, że będą lojalni wobec Polski.
  • No właśnie zgadzam się z Tym panem maja ochotę, to przyjeżdżają do swojego kraju do swoich rodzin itp A co to zabronione ludzie ogarnijcie się A jak zakaszlesz to już od razu chory najlepiej to nie oddychać bo gapia się i tylko Bircza pod nosem co się z tymi ludźmi dzieje to brakuje słów ;(;/;/;/
  • Zazdrość nie zna granic,to są zawistni i pazerni ludzie którzy nie mają odwagi wyjechać i poprawić swój byt,a dla nich ci co wyjechali i mają lepiej to coś złego...słoma z butów
  • Wielce poruszony patryjoto, poczekamy zobaczymy jak bogaty i odwarzny jesteś:) to się dopiero zaczyna!!! Ciekawe ile dostałeś urlopu w pracy? Chyba że, bronisz tego papudractwa co tam siedzi i co dorwie to pracą nazywa. Bo jakoś ludzie zatrudnieni w DHL lub innych fabrykach nie zjechali ? Prowadzą dom tam , a Ty co ? Zarobiłeś i zwoniłeś się :) teraz jako patryjota w kombinezonie na pierwszej linii zapraszamy TYLKO rączki umyć bo matka ojczyzna Wszystkich osrańc.. przytuli:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Miki:)(2020-03-23)
  • O czym człowieku ty mówisz mój syn mieszka i pracuje w Danii i tam jest a nie ciągnie do Polski ten syf nie chce innych ewentualnie zarazić to się nazywa odpowiedzialnosc a nie jak trwoga to do boga
  • @Miki:) - Jeśli już, to "odważny", to pierwsza sprawa. Druga sprawa, to pracuję w Polsce i nie mam żadnego urlopu, nawet na dzieci nie mogę wziąć wolnego, bo tylko jeden rodzic może skorzystać z tego dobrodziejstwa. Trzecia sprawa, to jak kilkanaście lat temu otwierali granice i włączyli Polskę w ten cudowny dobrobyt nieograniczonego poruszania się po świecie, to cały naród klękał przed wspaniałym zachodem i szczycił się, że dołączyliśmy do "globalnej wioski"i wreszcie przestaliśmy być zaściankiem Europy i całego cywilizowanego świata. Dzisiaj, kiedy wychodzą konsekwencje globalizacji, to już raczej tak łaskawie na wyciąganie nas z zaściankowości nie patrzymy. Prawdą jest jednak, że globalizacja niesie ze sobą różnego rodzaju skutki - te dobre i te złe. I w obliczu dzisiejszych wydarzeń należy przyjąć każdy z tych skutków, a nie raptem zabraniać ludziom powrotu/przyjazdu do kraju. Niejeden z nich wyjechał nie dlatego, że chciał "miliony"zarabiać, ale dlatego, że chciał w ogóle zarabiać, czego niestety nie mógł zrealizować tutaj. Dzisiaj się sytuacja na rynku pracy odmieniła, ale mało kto chce wracać, bo obniżenie wynagrodzenia przy jednoczesnym wzroście kosztów życia nie każdemu odpowiada. I każdy ma do tego prawo. Co więcej, jeśli tylko posiada polskie obywatelstwo, to ma prawo w każdej chwili wjechać do kraju i żaden zaścianek nie ma prawa mu tego zabronić.
Reklama