UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Rządzący nie panują nad niczym, kto wcześniej wstanie ten rządzi. Naród mają za nic.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    4
    Czytelnik 66(2021-02-05)
  • @Czytelnik 66 - nie podoba sie w Polsce won do rosjiiii tam dostaniesz na początek pałą przez swój POpaprany łeb to może zmądrzejesz, albo 2,8 do kolonii karnej heeeee
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    17
    vrgthytjyg(2021-02-05)
  • @vrgthytjyg - sam masz poPISany łeb.
  • @vrgthytjyg - "albo 2,8 do kolonii karnej"- Wy pisowskie pachołki, coś za często piszecie o tym karaniu normalnie myślących ludzi, by Was nikt nie ukarał w końcu.
  • @vrgthytjyg - jesteś gnojkiem, może byś tak pracował przez kilka miesięcy bez pensji? dalej będziesz chwalił PiS? zrozum durniu, że zasiłek dla ciebie jest płacony z moich podatków! jak mnie zniszczą to i nie będzie kasy dla ciebie, proste?
  • @cynik - wybacz, to nie do ciebie miało być :-)
  • @cynik - brawo celny komentarz ja też mam firme i popieram przedsiębiorców kolegów. niech rząd otwiera a nie rozdaje nie swoje pieniądze.
  • @cynik - Je też płacę podatki durniu więc z moich podatków kto dostaję??? Ty ?
  • @cynik - Dureń to cie zapewne zrobił, jeśli pracujesz za darmo to kto tu jest durniem???
  • @cynik - Nie jestem na zasiłku durniu i nigdy nie byłem mam za sobą 30 lat pracy, i powiem jedno teraz dopiero pensje są miarodajne do pracy 20- 30 lat temu tacy niby przedsiebiorcy nie mieli za grosz szacunku do pracownika teraz to się zmieniło Więc nie pieprz mi tu glupot
Reklama