UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tak jeszcze przytocze pare statystyk. Skoro szczepionka chroni ludzi przed covidem i umieralnością, to panstwa takie jak Rumunia 40,5% wyszczepienia społeczeństwa liczba mieszkańców 19 milionów, a przede wszystkim Bułgaria 25,9% wyszczepienia liczba mieszkańców 6,8 miliona powinny już zbierać trupy na ulicach. A jak to wyglada naprawdę, Rumunia wczoraj 743 zachorowana, 40 zgonów, dwa dni temu 817 zachorowan 65 zgonów. Bułgaria dwa dni temu 1443 zachorowania, 86 zgonów, a wczoraj 1614 zachorowań i 81 zgonów. Teraz jeszcze Portugalia najlepiej wyszczepiona w Europie 89,9% społeczeństwa, liczba ludności 10,1 miliona, wczoraj mieli 4644 zachorowań 24 zgony, a dwa dni temu zachorowań 5137 i 19 zgonów. Niech kazdy sobie wyciągnie wnioski na ile te szczepienia pomagają jesli chodzi o zachorowalność. Bułgaria powinna być zasypana trupami na ulicach przy tylu szczepieniach według tego co mówią specjaliści. Wiem, ze powiecie, że w Portugali jest mniej zgonów, ale to jest spowodowane lepszą służba zdrowia, bo tam lecza, a nie jak u nas zamykają w domu i radź sobie sam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    grzesion(2021-12-19)
  • @grzesion - Panie statystyk. Tabele trzeba umieć czytać. Po pierwsze skąd masz takie dane? Na stronie worldmeter można znaleźć raport pt : Reported Cases and Deaths by Country or Territory. Wystarczy posortować wg "smierci / mln mieszkańców by zobaczyć że Bułgaria jest na pierwszym miejscu w Europie z liczbą 4,372 Rumunia jest 7 - 3,055 a Portugalia 25 z liczbą - 1,847.Pokazałem ci gdzie leży twój błąd logiczny. Od ciebie zależy co zrobisz z tą wiedzą. Ps. Nie przepraszaj. Nikt nie jest nieomylny
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    Statystyki ze zrozumieniem(2021-12-19)
  • @Statystyki ze zrozumieniem - Statystyki mam z tej samej strony worldometers. ja podałem statystyki z ostatnich dwóch dni, jesli chodzi o zachorowalność i liczbę zgonów na dzien dzisiejszy, a nie od początku pandemii, gdy rozpatrujemy czy szczepionki działają. Oczywiście w krajach jak Bułgaria, czy nawet Polska liczba zgonów jest dużo większa niz w innych z jednego powodu, brak leczenia chorych, gdzie się chorego zamyka i każe brać paracetamol, a jak juz nie da się oddychać każą wzywać pogotowie i połowa z nich trafia pod respirator. jak zagląda Pan na tę stronę, a ja obserwuję ja codziennie, to widać czy szczepienia sa aż takim wybawieniem jak to wszędzie zachwalają, czy nie do końca. Jeszcze raz powtórzę, patrzmy na to co jest teraz, gdy szczepionka powinna w takim kraju jak Portugalia przy 89% wyszczepienia sprawić ze powinni zapomnieć o wirusie, a jednak nadal maja z tym problem, a nie to co było od początku pandemii. Powiedzcie dlaczego tak się bronią przed leczeniem amantadyna, przecież oprócz kilku lekarzy w Polsce także chyba w Danii są badania naukowe, że ona działa. Dlaczego nie podawać iwermektyny, jak to zrobiły Japonia 173 zachorowania i Indie 7 tys zachorowań gdzie za chwile zapomną o covidzie, bo zdecydowali się leczyć oprócz szczepienia. Jesli już podaje Pan statystyki zgonów od początku na mieszkańca to nie najgorzej wyszczepione Czechy 62%, tez ma 3200 zgonów, czyli gorzej od Rumunii
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    grzesion(2021-12-20)
Reklama