UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ja bym wolała żeby tych trzech muszkieterów lepiej już nie ruszało tego obiektu bo oni mają jakąś kameralną manię Pomniejszania czego się tylko da przez co Pomniejszone obiekty tracą swoją funkcję i przydatność. Zrobili nam już kameralną komunikację miejską która przestała służyć pasażerom za to według ćwierka jest tanio. Zrobili kameralny amfiteatr który nie nadaje się już do niczego. Zrobili studyjną sale w Światowidzie która jest jeszcze mniejsza od kameralnej na której jest za mała różnica poziomów między rzędami przez co obraz zasłania nam głowa osoby siedzącej przed nami a nad głowami buczy wentylator projektora. Kameralny most unijny bez chodników bez dróg rowerowych, z pojedynczym wąskim pasem. Generalnie czego się ta ekipa nie dotknie to zchrzani. Jeśli oni wdrożą ten swój urojony projekt to ten obiekt stanie się bezużyteczny i nigdy nie odzyska swojej pierwotnej formy. Tak więc towarzysze w wyborach za te tandety elblążanie was rozszarpią. Ja już mam was dość, szkodzicie miastu, idźcie w diabli i nie wracajcie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    21
    1
    Dość dziadostwa(2023-09-14)
  • @Dość dziadostwa - Posłuchaj moja droga, jeżeli wolno mi tak się zwrócić: z wiekiem pewne rzeczy się pomniejszają.... no i ci..... no ci z wiekiem..... wkomponowują się się w te prawa przyrody czy innej tam biologii. Bo inaczej to.... kompleksy. I potem wychodzą takie tam jak np ostatnie artykuły tu na tym portelu. No i ci ludzie, czując upływ czasu i zbliżające się szybkimi krokami przeznaczenie, stają się sarkastyczni, złośliwi, myśląc że są oryginalni i dowcipni. Nie wychodzi im to i w związku z tym mamy to co mamy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    JanD.XV(2023-09-14)
Reklama