UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Znajomy niedawno powiedział mi że w pewnej elbląskiej stolarni dostał na rękę 3.5 tyś. Ludzie to naprawdę nie mają szacunku do siebie że pracują za takie niewolnicze pieniądze. Zapłaci ratę kredytu i płacz że nie ma za co pojechać na wakacje choćby do Grecji
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    28
    43
    Kowale swego losu(2021-01-19)
  • @Kowale swego losu - Ja pracuję (i tak nie tylko ja bo inni ze mną też!)w Elblągu na produkcji przy opakowaniach za 11.00zł za godzinę i to na czarno, co mam zrobić jak szef nie chce dać więcej, a żyć za coś muszę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    27
    5
    pokrzywdzona(2021-01-19)
  • @pokrzywdzona - Widocznie nie jesteś zainteresowana zmianą pracy na legalną. Takie rzeczy to już tylko u nędznych dłubków prywaciarzy. Na czarno. Bez żadnej gwarancji pracy i wynagrodzenia jak komuś czapka krzywo stanie.
  • @Kowale swego losu - No rynek elbląski jest jaki jest. A stolarz to ma 6tys netto dostawać ? To ile będą te meble kosztować ? Zawsze może otworzyć własną stolarnię i pokazać byłemu szefowi kto tu rządzi.
  • @Kowale swego losu - A ja pracuje za 2 tys na reka
  • @Kowale swego losu - Coś mi się wydaje że ty wogóle jeszcze pracą się nie zhańbiłeś. Pewnie jakiś nieudacznik albo inny studencik co to w wieku 40 lat siedemnasty kierunek studiów zaczyna bo mama jeszcze w domu trzyma synka. Co ty gościu wiesz o życiu że tak pieprzysz? Normalnie żal typa. ..
  • @Kowale swego losu - Pazerny z ciebie. Ja nie mam kredytu, zarabiem legalnie na rękę 2756zł i co roku jeżdzę PKSem pod namiot do Stegny i jestem szczęśliwy.
  • @pokrzywdzona - Szef by dał więcej i tak na rękę jest 12.a podatki VAT ZUS dochodowy trzeba płacić. Z czego ????rząd dba o urzedasow. i guwno robi.
  • Ogarnij się, cukiernik w Słupsku ma 4,5tys netto, i nie jest to wiodąca cukiernia tego miasta. Pracownik ma dobrze zarabiać, poniewaz utrzymuje biznes pryncypala, a to że pryncypal chce być krwiopijca i zawsze się tłumaczy tak jak ty-ile mają meble kosztować!- to niech zamyka swój bajzel. -meble zawsze kosztują dużo jeśli są zrobione z odpowiednich materiałów-drewniane- ale nie badziew z płyty. W stolarni która stawia na jakość a nie ilość zarobki są bardzo dobre, ale takich stolarni w tych okolicach jest kilka. Reszta to obozy pracy
  • Nie pazerny ale dumny. Jak ktoś woli pracować, jak to się mówi, wujowi na kapelusz to proszę bardzo. Jeszcze pewnie swoje słoiki bierzesz z obiadem. Jeśli to dla ciebie szczyt marzeń to nie dziw się że tzw pracodawcy golą frajerów a sami jeżdżą na Zanzibar czy Dominikanę
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Kowale swego losu(2021-01-20)
  • @pokrzywdzona - Trzeba być w desperacji. Szczerze współczuję. Jak za takie wynagrodzenie żyć ? Syn znajomej pojechał do 3 miasta prosto po szkole. 6 tyś na rękę. Więcej odwagi ludzie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Kowale swego losu(2021-01-20)
  • @pokrzywdzona - To tylko powiedz jaki adres.
  • @Kowale swego losu - A w jakiej szkole nauczyli cie takiej pisowni.
  • @Kowale swego losu - no i jeszcze sa biedni bo ponosza koszta, najwiecej robią
  • @Kowale swego losu - Jeszcze nie powiedział ci ile godzin pracował, napewno więcej jak 160,to są niewolnicy. .
  • Zamknij się i tą swoją stolarnie, starczy tych mebli, co trzeba płacić więcej ludzią
  • @pokrzywdzona - Kobieto zrób coś ze sobą i zwolnij się z tamtąd, bo jesteś niewolnicą, zaryzykuj, może sprubuj w Gdańsku 40,50 min jazdy, u nas tramwaj dłużej jedzie. ..
  • @pokrzywdzona - Chory kraj żeby ludzie pracowali na czarno. Tacy pracodawcy powinni płacić kary a państwo powinno ścigać takie zakłady. Pracownik ani nie ma ubezpieczenia ani lata pracy się nie liczą. No ale to przecież zmartwienie pracownika a nie pracodawcy 😕
Reklama