UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Och, jakże nie mogę się już doczekać tych gromkich komentarzy rozżalonych emblonskich przedsiembiorcuf, że ony chcom płacić pracownikom wincyj, ale. .. :) Hashtagi: #TaxTheRich, #PodatekProgresywny, #RasaPanow, #wyzysk
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    39
    55
    RobertKoliński(2021-01-19)
  • @RobertKoliński - Nie wiem co ten post ma wnieść? Podbudowanie swego ego poprzez zabłyśnięcie dysortografia? Winić nie przedsiębiorców tylko władze po 89 r które spowodowały ten trend
  • RobertKoliński Władze? A proszę bardzo: Janusz Lewandowski w Gazecie Wyborczej ogłasza, że nie przeprosi za transformację. Lewandowski był ministrem przekształceń własnościowych w rządzie Jana Krzysztofa Bieleckiego i Hanny Suchockiej. Był jednym z twórców polskiej transformacji. W latach 80-tych był jednym z głównych publicystów Przeglądu Politycznego, którego naczelnym redaktorem był Donald Tusk. Potem zakładał Kongres Liberalno-Demokratyczny, którego został szefem. Lewandowski był jednym z pierwszych, który przekładał neoliberalną ideologię na polskie warunki. Można powiedzieć, że to jeden z największych intelektualistów, którzy przygotowali grunt do terapii szokowej, prywatyzacji majątku publicznego, zamknięcia PGR-ów, tysięcy fabryk i zakładów przemysłowych. (. .. ) Hashtagi: #TaxTheRich, #PodatekProgresywny, #RasaPanow, #wyzysk
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    5
    RobertKoliński(2021-01-19)
  • @RobertKoliński - No dobrze i co w związku z tym? Taki zabłysnął i zmienił coś? Tych "intelektualistów"jest mnóstwo.
  • @RobertKoliński - Jesteś żyjącym przykładem tego, że główną ideą komunizmu i komunistów jest "niech innym będzie tak źle, jak mi".
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    Do_pomorskiego(2021-01-19)
  • @RobertKoliński - Alesz ti jestesz kretymem piszacz w tem sposop. .. .
  • @RobertKoliński - Jakim trzeba być matołem, żeby napisać taki komentarz. Zero merytoryki. Tylko jad i to głupi.
  • @RobertKoliński - Towarzyszu i znów was popieram. Bo najważniejsze jest leasingowane BMW i chałupa.
  • @RobertKoliński - Towarzyszu Robercie. I znów was popieram tylko dodam ze on niczego nie robił sam. Był tylko bezwolnym wykonawca poleceń. .
  • @RobertKoliński - Kto ci broni Kotliński, komunisto? Zakładaj firmę i płać ludziom po 5tyś na łapę. Wam komunistom to się najlepiej rozdaje z cudzego garnka.
  • A najlepiej przytulac lewe jewrejskie szmalcowane srebrniki od pewnego szaleńca którego ściga kilka krajów, co kolinski? To wam lewackim nierobom wychodzi najlepiej. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Kreciol(2021-01-22)
Reklama