UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Brawo Panie Prezydencie!!! Nie dla PiS!!!
  • Pewnie może lepiej sprzedać naprawdę Niemcom albo niech lepiej zarośnie jak basen?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    77
    29
    Niszczlewactwo(2023-05-01)
  • @Niszczlewactwo - U W A G A redakcja usuwa ten komentarz Radio ZET News. Prezydent Elbląga Witold Wróblewski przyznał że miasto planuje sprzedaż portu elbląskiego niemieckiej spółce HHLA. "To idealny dla miasta inwestor, ten port jest nierentowny, a skumulowana strata sięga blisko miliona złotych, mówił Arkadiusz Zgliński, dyrektor Portu Morskiego Elbląg
  • CO za takie rzeczy wypisuje ? Z pewnością jakiś kolejny d.. ? Mowa o o tych co wypisują peany na cześć tego partyjnego prezydenta Elbląga.
  • I tak lepiej niż oszustom z PIS
  • @Niszczlewactwo - Ozwał się stalinowski prawak
  • @Niszczlewactwo - Wiesz co, pokaż mi jedną osobę w Polsce która nie ma czegoś niemieckiego. Co drugi chodzi w adidasach, sprzęt AEG w domu lub inne Siemens. Na parkingu VW lub audi... co ty masz do tych Niemców??? Patrz lepiej co rysek wyprawia bo Niemiec chcesz czy nie jest naszym sojusznikiem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    7
    Art :)(2023-05-02)
  • @Art :) - Co mam do Niemców? W zasadzie nic oprócz tego że nas mordowali w komorach gazowych robili z nas mydło a ze skóry abażury to w sumie nic nie mam. W sumie to nie Niemcy robili te okropności tylko faszysci według ciebie? Tylko że na opakowaniach po cyklonie B jest napisane po niemiecku nie po " faszystowsku" w sumie nic nie mam oprócz tego że winne za te swoje okropności chcą wmówić nam. I co gorsza teraz na siłę chcą uczyć nas demokracji akurat oni?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    1
    Niszczlewactwo(2023-05-02)
  • TYLKO DLA NIEMCOW. Dokladnie to jest wyjasnienie zagadki: Niemcy skorumpowali wladze Elblage i chca za wszelka cene rozpoczac odtwarzenia Prus Wschodnich. Z przekopana Mierzeja ten obszar jest najpiekniejszym projektem w Europie. Polska powinna po prostu przejac, upanstwowic bezwzglednie caly port ze wzgledu na bezpieczenstwo narodowe.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    przyszlość(2023-05-07)
Reklama