UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jest rondo, ale ciekawi mnie jaką władze wymyślą nazwe ? Hashtagi: #elblazanin
  • Rondo Kijów.
  • RobertKoliński .. .i złodziejuf; Zauważyliście, jak miasto, które najpierw umożliwiło dorobkiewiczom i zarobasom dzikie i bezładne zasiedlenie terenów rolniczych i leśnych (Fromborska, Dąbrowa, Królewiecka, Bielany), dziś wyrzuca miliony złotych i tysiące roboczogodzin, aby tym chciwym, aspołecznym, egoistycznym, pazernym ludziom urządzić dziś miasto na wsi, za co my wszyscy płacimy potem w podatkach, wyższych cenach usług spółek miejskich i totalnym bałaganie związanych z dezorganizacją np. komunikacji publicznej oraz nieudolnym zarządzaniem miastem? To jeśli jeszcze nie zauważyliście, to zwracam po raz kolejny uwagę, żeby ślepcy zobaczyli. ✊🚩 #NIEdlaRozlewaniaSięMiasta! #wincyjParkinguf, #ZróbtaNamMiastoWeWsi! Hashtagi: #samorzad, #nieudolnosc, #oligarchia, #zarobasy, #tusk
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    23
    RobertKoliński(2021-07-28)
  • @RobertKoliński - O matko a co toto ten RobertKolinski ? co za głupoty wypisuje ta postać. Chyba naprawdę niektórym się poprzestawiało w głowach.
  • @RobertKoliński - Wypraszam sobie, chyba do Pana RobertKolinski musi ktoś zapukać o 6 rano i wybić z głowy obrażanie ludzi. My z mężem nikomu nic nie ukradliśmy żeby zamieszkać na Bielanach, ciężko na to pracujemy - co za chamstwo żeby tak pisać. Zawiść i zazdrość - obrzydliwe
  • @RobertKoliński - Lewica ma juz 3% i dobrze. .. Nigdy nie powinna wrocic do Sejmu.
  • @RobertKoliński - Poza tym najwieksze dzialki ma tam towarzysz Mańkut. Czuwaj
  • Rondo Antyszczepionkowca
  • No akurat to, że "największe działki ma tam towarzysz Mańkut"świadczyć może tylko o tym, że tow. Koliński żadnym oligarchom - ani tym z pato-prawa, ani tym z pono-lewa się nie kłania i grzechów a zaniedbań nie odpuszcza oraz sprawiedliwości społecznej a ludowej domaga się równościowo i dla wszystkich, nie tak?:)Tym zaś anonimowym troll-oburzonym, co to ludu nie okradali (wraz z żoną)i dziś do żywego dotchnięci som ęsynuacjamy lewaka Kolińskiego zalecam rachunek sumienia i wyznanie nam tu publicznie - ile razy na śmieciówkę zatrudniałem/łam, ile razy wynagrodzenia pod stołem wypłacałem/łam, ile razy Urząd Skarbowy i społeczeństwo na podatkach oszwabiłem/łam, ile razy z Tarczy Antykryzysowej hajs przytuliłem/łam - będziemy mieli jasność i sytuację klarowną:) Hashtagi: #oligarchia, #wyzysk, #roszczeniowcy, #TaxTheRich
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    7
    tow. Koliński bez loginu(2021-07-28)
  • Rondo im. Donalda, tyle zrobił dla Polski należy mu się.
  • @tow. Koliński bez loginu - #tow. kolinski bez loginu- to całkiem nie tak jak myślisz. Ukończyłem szkołę i poszedłem do pracy. I każdy zarobiony grosz inwestowałem w swój mały domek. Nie czekałem pod budką z piwem aż mi miasto coś da czy z innej strony skapnie. Nie ukradłem, za pracowałem sobie. Tyle.
  • RobertKoliński @Mito - Ech, no przecież nie o lib-drobnociułaczy i mikro-zarobasów mje się tutej rozchodzi, są w kapitalizmie grubsze ryby i tłustsze koty do słusznej ekspropriacji i podatkowego batożenia:)[RW: Ludzie bardzo często wynoszą się z miasta, bo szukają spokoju, zdrowego powietrza, zieleni. Później odkrywają, że polska wieś wygląda inaczej: smog spowodowany emisją z pieców, chaos przestrzenny, a niedaleko powstaje kurza ferma. Wspólne życie z miejscowymi też wcale nie jest kolorowe. Wieś miała być rajem, a są kłopoty. BP: Kolejnym paradoksem jest to, że ludzie wyprowadzają się na wieś, szukając kontaktu z naturą, przestrzeni, ale też często są zmęczeni życiem w bardzo gęstym mieście. Więc chcą odizolować się od sąsiadów, mieć ogródek z wysokim płotem, żeby im nikt nie zaglądał. Ale po pewnym czasie tej izolacji jest za dużo. Zaczynają szukać społeczności, tylko że już w mieście. (. .. )- polecam lekturę:)] Hashtagi: #NIEdlaRozlewaniaMiasta, #dzicz, #AtoPolskaWlasnie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    RobertKoliński(2021-07-31)
  • Rondo 8 gwiazdek będzie ok
  • @RobertKoliński - Nie trzeba byc ślepcem żeby nie zauważyć, że Kolynski nigdy się spocił pracą, ani nie płacił podatków, jak większość ludzi z którymi stawia się w jednym szeregu. Twoje nawoływania i hasła to po prostu żenada.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Do kolynskyego nieroba(2021-08-01)
Reklama