UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • "stratach "heh jaki on może mieć kryzys ? :D. Kryzys to mają co Ci co wynajmuja mieszkania po 1600zl miesięcznie a wypłata 1920.. i w dodatku z dziećmi. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    158
    20
    .............. hahahahaha(2020-05-30)
  • @.............. hahahahaha - Najgorsze jest zasiedzenie i strach przed zmianą, czymś nowym. Jestem tego znakomitym przykładem. Niejako siła zmuszony podjąłem dodatkową pracę będąc przekonany, że nie podołam. Teraz dorabiam i mam na "waciki".
  • I brawo. Najbardziej śmieszą mnie jełopy co tylko stękać w necie potrafią jak to im źle. Może myślą że pracodawca to przeczyta i da podwyżkę:D
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    21
    22
    5 na łapkę(2020-05-30)
  • @.............. hahahahaha - W taki razie matematyku wyjaśnij mi, jak oni to robią?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    yhsrznzx(2020-05-30)
  • @yhsrznzx - Bardzo proste, zamiast godzinami stekac jak ci zle, wez w to miejsce dodatkowa prace I juz bedzie ci lepiej- nie boj sie sprobuj - lenistwo jest gorsze od ku. .. .twa
  • Lepiej olać pracodawcę dziada i wyjechać za granicę niż na kilka etatów tyrać żeby nie zdechnąć z głodu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    3
    Paralityk(2020-05-31)
  • @.............. hahahahaha - Wynajmuja bo miasto daje mieszkania palogii co nie placi czynszow bo niby taaaacy biedni. Alkoholik dostanie ale nie ten co pracuje. dziafostwo tfu
  • @Paralityk - Trzeba bylo sie uczyc zdobyc dobre kwalifikacje a nie wina obarczac sustem.
Reklama