UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • O problemach finansowych firmy TASBUD wiedziałem już w grudniu i informowałem o tym portel i inne elbląskie portale informacyjne. Niestety nikt nie chciał poruszyć tematu i poinformować o tym fakcie elbląskich przedsiębiorców.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    0
    Marcin 1945(2023-06-15)
  • @Marcin 1945 - Problemy finansowe Tasbudu musiały się zacząć sporo wcześniej, skoro 22 grudnia 2022 rozpoczął się już proces restrukturyzacyjny.
  • No to ślepy tylko by tego nie widział - skoro problemy były już w 2022 r, to nie upada się z dnia na dzień, czy ktoś pamięta jak firma krzak z Borowa budowała nam tor łyżwiarski? - podobni fachowcy z problemami finansowymi a termin oddania zmusił organizatorów do odwołania mistrzostw, - może I dobrze, bo tor okazał się bublem niewymiarowym o dl.333 m, a kar umownych nie słyszałem by Portel podawał ile to nasi włodarze otrzymali, czasem myślę, że tą but bezkarnością, manifestują nam bezczelnie, że możemy I'm nagwizdać, mam nadzieje, że jednak jednego dnia nadejdzie dzień zapłaty.. I jak to było komuszki, . " Sędziami wówczas będziem My"
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Gorzkie łzy(2023-06-15)
Reklama