UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Opozycja pluję i gryzie rękę która ją karmi, oczernia PiS od najgorszych a pieniędzy od nich się nie brzydzi. Żałosne to wszystko ale ci ludzie nie mają żadnych hamulców.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    50
    59
    TeofilSkorupa(2021-06-28)
  • @TeofilSkorupa - PIS nie ma pieniędzy! To są coraz mniejsze pieniądze państwa roztrwonione na wyborcze datki przez PIS. Nie myl z pieniędzmi z Unii, które ratują Wam tyłki!
  • Skąd Unia ma pieniądze. Z tego samego źródła co rząd. Po co kłamać 😀
  • @TeofilSkorupa - Co Pan bredzi? Jakie karmi? Dał się Pan kupić 500+?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    22
    16
    alaa(2021-06-28)
  • @TeofilSkorupa - Sami się karmimy. Rozdawnictwo nas zabija. Pis niszczy ludzi którzy chcą uczciwie żyć i pracować. Jestem mikroprzedsiębiorcą. Mam dwoje dzieci w wieku szkolnym. To co się nazywa "wsparciem dla rodzin"to jeden wielki pic na wodę, z którego korzysta tylko patologia, bo ja wychodzę na minusie, a 500+ oddaje w Zusie w zwielokrotnionej ilości
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    13
    alaa(2021-06-28)
  • @TeofilSkorupa - Mnie nikt nie karmi, niczego nie dostaję za darmo. Na wszystko ciężko pracuję
  • @TeofilSkorupa - twoi idole mają hamulce? TK, SN i mnóstwo innych, PP? Śmiechu warte
  • @TeofilSkorupa - Do psychiatry idź matole !
  • @TeofilSkorupa - Teofil Skorupa - mowa o funduszach z UE. To po pierwsze. Po drugie PiS ma w d. .. czy w Elblągu będziemy mieli port czy nie. Czy Elbląg będzie stać na dokończenie inwestycji czy nie. Oni wolą z pieniędzy podatników finansować Rydzyka i Młodzież wszechpolską. To są beneficjenci dobrej zmiany
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    12
    alaa(2021-06-28)
  • @TeofilSkorupa - Teofil Sam jesteś żałosny
  • I o to chodzi. Nałatwiej się rządzi ciemnotą. Byle było na ruskie fajki i browara z biedry
  • @Qwe - Tylko źe Polska najmniej dokłada do unijnego budżetu, a najwięcej bierze
  • @TeofilSkorupa - popatrz. .. to tak samo jak PIS w stosunku do UE. Hashtagi: #hahaha
  • @TeofilSkorupa - Już kiedyś Ci pisałem pisowski pomiocie że pieniądze nie są "od nich"tylko z budżetu państwa czyli od Nas.
  • @TeofilSkorupa - To nie sa pieniadze od PIS tylko od nas wszystkich płacących podatki. Zaden rząd nie robi łaski redystrybujac i inwestujac nasze pieniadze tak zeby nam sie zyło lepiej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    0
    Jerzy Lebioda(2021-06-29)
  • @TeofilSkorupa - Podobnie jak ty rycerzu propagandy nie masz żadnych hamulców przed nachalnym włażeniem w zad PARTII. .. Pamiętaj półgłówku i tępy nieuku, PARTIA nie ma ŻADNYCH PIENIĘDZY. Dzieli, w sposób uznaniowy i niesprawiedliwy naszymi pieniędzmi, które codziennie wypracowujemy i oddajemy jako podatki. Zrozumiałeś czopusiu Populizmu i Socjotechniki, czy GM napisała to zbyt zawile jak na możliwości tego, co u ciebie za mózg robi ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    GłębokaMyśl(2021-06-29)
  • Nie myśl za dużo bo z tekstu widać że to sprawia Ci ból lemingu!😁
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Zbyszek65(2021-06-29)
  • @GłębokaMyśl - Ty to dopiero jesteś bezmózgim lemingiem!😁
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Zbyszek65(2021-06-29)
  • @Zbyszek65 - Tak, cała nadzieja w Zbyszku65 i Teofilu Skorupce, natchnionych pomazańcach dojnej zmiany. Wiwat Populizm i Socjotechnika !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    GłębokaMyśl(2021-07-04)
Reklama