UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Portal zwala winę na poprzedni rząd, ciekawe nieprawdaż. Robi jakieś wyliczanki za okres 2021-2023.A tak naprawdę to nie ma związki z tymi podwyżkami. W tych latach które podajecie była już wojna z Ukraina, był covid, a jednak poprzedni rząd nie robił takich podwyżek, a wręcz jak coś miało być trochę droższe, dawał jakieś osłonowe pieniadze Polakom. A teraz nie ma covidu, a KO bezczelnie robi podwyżki na wszystko, co sie da. I ciągle zwala winę na PIS. Mówiąc, że kradł. Ciekawa sprawa 8 lat rządzili i niby kradli, ale Polakom żyło się bardzo dobrze, pomimo covidu i wojny. Teraz ta tak " bardzo uczciwa KO, nie ma pieniedzy na nic. Chyba, że dla swoich czyli milionowe podwyżki płac dla swoich polityków, a jeszcze limuzyny dla każdego ministra. Ministrów w ich rządzie ok.140,nigdy w żadnym rządzie tylu nie było. A jeszcze wydawanie olbrzymich pieniędzy dla tych co siedzą w tych komisjach antypisowskich. To już jest po prostu marnotrawstwo, ciągną to już ponad pół roku, a proszę zobaczyć ilu przedstawicieli z rzadu KO siedzi w tych komisjach i zgarnia pieniądze za to. A jeszcze lekka ręką Tusk przywrócił SBekom emeryturkę, częściowo zabrana przez PIS, za te wszystkie ich antypolskie I komunistyczne działania w latach gdy w Polsce rządziła komuna. Na to wszystko obecny rząd ma pieniądze. Ale dla zwyklych Polaków już nie ma.
  • Zapomniałeś napisać "NIE CHCĄCYM nigdzie PRACOWAĆ" - "Polakom żyło się bardzo dobrze, pomimo covidu i wojny" Bo to jest dopiero prawda.
  • @N.p. - Bzdura, jak rzadzil PIS Polakom żyło się dużo lepiej. Dlaczego wy " tuskowcy" zawsze piszecie, że socjal na dzieci dostawała tylko tzw. " patologia" czy nieroby? Przecież rząd pisowski, nie chcąc żadnych dzieci skrzywdzić, dawał 500+, dla wszystkich, czy były to dzieci z biednych rodzin czy z rodzin bogatych. I jak znam takich bogaczy, to żaden nie odmawiał tylko brał jak mu się należało. A jeszcze do tego wyzywał od nierobow i patologi, tych biedniejszych, dla których to była naprawdę duża pomoc. Przecież Ci biedniejsi, też w wiekszosci pracowali, ale poprostu zarabiali mało. Oczywiście, że 500 plus, dostawali też ci co im się nie chciało pracować ale za to "chlac" codziennie. Tyle że trudno jest wszystkim dogodzić i sprawdzić jak to wydawał te pieniądze.
  • Jakoś nie czułem tego lepiej z podwyżkami 20% w sklepach 3x w miesiącu (zapomniałeś) i pensją 1 w roku. Znajomi niepracujący sąsiedzi za to mieli raj, teraz się martwią.
  • "Dlaczego wy " tuskowcy" zawsze piszecie" - NIE nazywaj mnie Tuskowcem, gdyż w nosie mam Tuska i to co mówi. Ma rządzić tym krajem i tyle. A pustych frazesów nasłuchałem się już od Kaczora. Ja Szanuję uczciwych ludzi, nie słucham bredni wyborczych, w PIS uczciwych nie ma, to wiem. Może w KO, PO też nie będzie, zobaczymy, czas próby.
Reklama