UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • to może być skutek Nowego Ładu i podniesienia dochodów przeciętnego Kowalskiego, otóż wraz ze wzrostem bogactwa przeciętny Kowalski woli kupić grunty pod budowę w Monte Carlo niż na Bielanach, to normalne zjawisko nazywa się projekcją bogactwa na inne kraje, Polacy podnoszą się z kolan i zaczynają rządzić w świecie, stać ich teraz na to
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    3
    prawo pis(2022-01-18)
  • @prawo pis - Słuszna analiza. Podobają mi się Twoje argumenty. Są nie do podważenia. Jak to dobrze mądrego posłuchać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    11
    LucynaŁupina(2022-01-18)
  • @LucynaŁupina - no nie wiem. Jak dla mnie, to komentarz do którego się odnosisz cudownie ocieka ironią, nawet nick autora może coś sugerować tylko niestety mam wrażenie, że tego nie rozumiesz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    3
    Abnegat(2022-01-18)
  • @Abnegat - Panie Abnegacie(w kontekście anarchisty czy wyglądu?)pozwolę sobie przemilczeć Twoją trzeźwość umysłu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    6
    LucynaŁupina(2022-01-18)
  • @LucynaŁupina - anarchia - boże broń - nikt chyba nie lubi (może za wyjątkiem gangusów)licznych grup z przewagą siły fizycznej (po to mamy policję i wojsko)Wygląd natomiast mi nie robi - chociaż potrafię się dostosować. Przemilczenia cenię, chociaż wolę prawdę w gębę (od Gombrowicza)byle poparta była faktami.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    Abnegat(2022-01-18)
  • @Abnegat - Hmmm
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    LucynaŁupina(2022-01-18)
  • @prawo pis - W monte carlo kupi za 4 miliony metr kwadratowy nie masz pojecia i chcesz sie popisac ale glupota
Reklama